Petkim İş İlanları 2017

Petkim 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Petkim insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Petkim iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Uzman, Mühendis, Saha ve Ekipman Teknisyeni, Operatör, Uzman Mühendis.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İşe Alım ve Yerleştirme

Şirketimizin işe seçme sürecindeki temel amacı, motivasyonu yüksek, şirkete bağlılık gösterecek ve işbirliği sağlayacak, Petkim’i geleceğe taşıyacak etkin insan kaynakları istihdam etmektir. Bu amaç doğrultusunda eleman alım ilanlarımız kurumsal web sitesi üzerinden yayınlanmakta ve özgeçmişler web’te oluşturulan Aday Havuzu Başvuru Sistemi üzerinden kabul edilmektedir. Şahsi posta/e-mail yoluyla gönderilen özgeçmişler değerlendirmeye alınmamaktadır. Aday Havuzu İş Başvuru Sistemi aracılığıyla özgeçmiş havuzundan ihtiyaçlar doğrultusunda ve aranılan nitelikte adaylar belirlenmekte ve bu adaylar mülakata çağrılmaktadır. Mülakatlar yetkinlik bazlı olup pozisyonun gerektirdiği duruma göre adaylara kişilik testleri, yetkinlik değerlendirme ve beceri sınavları da uygulanabilmektedir. Tüm bu değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylara Petkim İnsan Kaynakları tarafından iş teklifi yapılmaktadır.

Oryantasyon

Oryantasyon Eğitimi işe alım sürecinin bir parçasıdır;
Oryantasyon Eğitiminin hedefleri; yeni işe alınacak personele; şirket politikaları, şirketin organizasyonel yapısı, üretim-hizmet konusu ve süreci, sosyal haklar ve sorumluluklar, iş koşulları, iş güvenliği konularında bilgi vermek, çalışanın işe ve işletmeye yabancılaşmasını önleyerek işe uyumunu sağlayarak işgücü devir oranını azaltmaktır.

İşe başlayan personelin işe başlatma işlemleri tamamlandıktan sonra şirketle ilgili genel bilgilerin verildiği, çalışacağı bölümün ve iş ilişkisi içinde olacağı bölümlerin tanıtımının yapıldığı ünite ziyaretleri ile Plastik Teknolojileri ve Ürünler, Çevre, Yangın ve Teknik Emniyet, Toplam Kalite Yönetimi, Ekip Çalışması, Problem Çözme Teknikleri, Rekabet Ve Verimlilik Eğitimleri gibi temel eğitim konularından oluşan bir oryantasyon programı uygulanmaktadır.

Ayrıca, işe başlayan personele Petkim’in tarihçesi, kalite anlayışı, ürün yelpazesi ve kullanım alanları, işyeri kuralları ve ulaşım bilgileri gibi genel bilgilerin yer aldığı Personel El Kitabı verilir. Ayrıca bu personelimizin 1 yıl boyunca “Personel ve İş Değerlendirme Sistemi” ile işe ve iş yerine adaptasyonları ve gelişimleri takip edilerek personelin geri bildirimleri değerlendirilir.

PETKİM GENÇLERİMİZE SUNDUĞU STAJ İMKANIYLA GELİŞİMLERİNİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDİYOR

Üniversite-sanayi işbirliği çerçevesinde üniversitelerimizin staj taleplerine her zaman olumlu yaklaşan, destekleyen, öğrencilerin teorik bilgilerini işyerlerinde uygulamalı bilgilerle pekiştirmelerinin öneminin bilincinde olan Şirketimiz, okullarımızı ve öğrencilerimizi desteklemeye devam etmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir