Perfetti İş İlanları 2017

Perfetti 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Perfetti insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Perfetti iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Engelli Üretim İşçisi Genel, Üretim İşçisi Genel Başvuru, Depo Forklift Operatörü, Direk Dağıtım Satış Temsilcisi, Teknik-Talaşlı İmalat Teknisyeni, Dönemsel Muhasebe Uzmanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İşe Alım
Perfetti Van Melle’de eleman seçme yerleştirme sürecinin amacı, mevcut pozisyon açıklarını şirket vizyonu, misyonu, hedef ve kurum kültürüne uygun yetkinlikler ile ise/pozisyona ait özel yetkinliklere göre seçilmiş en uygun aday ile doldurmaktır. İşe alım süreci İnsan Kaynakları’nın sorumluluğunda yürütülen çok aşamalı ve yetkinlik bazlı mülakatlarla desteklenen bir süreçtir. Bu aşamaları desteklemek üzere, operasyon personeli alımlarıyla özellikle dikkat ve detaya odaklılığı ölçen şirketimize özel bir test uygulanmaktadır. Ofis personeli ise yerleştirme sürecinde ise; kişilik envanteri çalışması uygulanmaktadır.

Perfetti Van Melle Hakkında

Perfetti Van Melle dünya çapında 150’den fazla ülkede şekerleme – sakız üretimi ve dağıtımı yapan özel bir şirkettir. Sirket, Mart 2001’de Perfetti S.p.A. ve Van Melle NV’nin birleşmesi ile kurulmuştur. Grup, Haziran 2006’da İspanyol şirketi Chupa Chups’u alarak, dünyanın en büyük üçüncü şekerleme (şekerleme+sakız) grubu konumunu güçlendirmiş ve küresel şekerleme piyasasının en büyük oyuncusu haline gelmiştir. Şu anda dünyanın en büyük üçüncü, başlıca Asya pazarlarında ise birinci şekerleme grubudur. Perfetti Van Melle, dünya çapındaki 19,000 çalışanı ve 35 şirketiyle gerçek bir küresel şirkettir: Asya Pasifik Bölgesinden, Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’ya tüm pazarlarda faaliyet göstermektedir. Şirketin genel merkezi Lainate’da (İtalya) ve Breda’da (Hollanda) bulunuyor. Markalarının birçoğu, beş kıtada bilinen ve yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir