PepsiCo İş İlanları 2017

PepsiCo 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

PepsiCo insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda PepsiCo iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Borçlar Muhasebesi Sorumlusu, Sistem Destek Sorumlusu, Araç Filo Sorumlusu, Geleneksel Kanal Satış Şefi, Finans Operasyon Sorumlusu, Finans Operasyon Sorumlusu

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İş ve Staj Olanakları

Başarıya kendini adamış, kazanma arzusuyla kendini ve çevresini bir adım öteye götürmeyi hedefleyen, iş yaptığımız pazarlarda büyümemizi gerçekleştirmek için yenicilik ve dürüstlükten ödün vermeden yüksek performans gösterecek kişilerle çalışmak istiyoruz.

İş Olanakları
PepsiCo Türkiye’de işe alım süreci, Çeşitlilik ve Dahil Etme prensibimiz ışığında, PepsiCo Liderlik yetkinliklerine göre yapılır.

Sözel ve sayısal beceriyi ölçmeyi amaçlayan sınavlar, özgeçmiş ve yetkinlik bazlı mülakat, değerlendirme merkezi, mesleki kişilik envanteri ve referans kontrolü kullanılan araçlardan bazılarıdır.

Yöneticilerimiz tüm sürece birebir dahil olup, adaylarımızı daha yakından tanır ve en doğru işe alımı yapmak için İnsan Kaynakları ile birlikte etkin şekilde çalışır.

Olanaklar
Bir kişinin gelecekteki iş olanakları için değerlendirilmesinin temel şartı sürdürülebilir ve üstün sonuçlar elde etmesidir. Çalışanların performanslarını uzun vadede ve “İşe ve İnsana Dönük Başarılar” açısından değerlendiriyoruz.

Sürdürülebilirlik önemlidir. Öngörülemeyen iniş ve çıkışları değil, sürdürülebilen bir başarı çizgisini önceliklendiriyoruz. Ne pahasına olursa olsun sonuç almaktansa, güvene, saygıya, adil olmaya, takım çalışmasına ve kalıcı etki yaratan sonuçlara değer vermekteyiz.

Yöneticiler en büyük yetenekleri çekmek, elde tutmak ve geliştirmek için çalışırlar. “İnsana Dönük Başarılar’ beklentilerimizin önemli bir bölümünü oluşturur. Performans Yönetimi Sürecimizdeki İnsana Yönelik sonuçların değerlendirilmesi, insan yönetimi, takım çalışması ve kişisel gelişime verdiğimiz önemi yansıtmaktadır. 360 derecelik geri bildirimim sistemimiz ve tüm çalışanların doldurduğu organizasyonel memnuniyet anketimiz, bu konuda ne kadar ilerleme kaydettiğimizi anlamamıza yardım etmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir