Penti İş İlanları 2017

Penti 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Penti insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Penti iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Danışmanı, Overlok Bakım Ustası, TASARIMCI, Kasiyer, ENGELLİ-İnsan Kaynakları Görevlisi, Laboratuvar Elemanı, Mağaza Müdür Yardımcısı, Depo Görevlisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi veya [email protected]

İş Olanakları

Staj
Kış ve yaz dönemi için staj yapma zorunluluğu bulunan, meslek yüksek okulu ve meslek liseleri öğrencileri için, [email protected] adresinden mağazalarımız ve merkez kadromuz için staj başvurusunda bulunabilirsiniz.

Tam Zamanlı (Full time) / Yarı Zamanlı (Part-time)
Güneşli merkez ofisimizde ve Çorlu Fabrikamızda sadece tam zamanlı çalışma imkânımız bulunmaktadır. Mağazalarımızda ise hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı çalışabilme imkânı bulabilirsiniz.

Penti Hakkında

Markamızın öyküsü 1950 yılında Mois ve Yasef Kariyo kardeşler tarafından kurulan iki ayrı şirket ile başladı. Ülkemizde sanayileşmenin sınırlı olduğu bu dönemde, iki girişimci kardeşin güçlerini tek çatı altında birleştirmesi hepimiz için önemli bir dönüm noktası oldu. 1970 yılında Öğretmen Çorap adını alan markamız, bir yıl sonra İstanbul Bayrampaşa’da kurulan ilk üretim tesisimizle birlikte gelişmeye devam etti. Marka ismimizin Öğretmen Çorap olarak değiştirilmesi ise, o dönemde Türkiye’de ince kadın çorabını genellikle öğretmenlerin tercih etmesine dayanıyordu.

1980’li yıllara geldiğimizde ailenin ikinci kuşak temsilcisi Sami Kariyo, markamızın kaptan köşküne geçti. Şehirli kadının ihtiyaçlarına da odaklanan markamız renk, desen, çeşit ve kaliteye önem veren üretim anlayışını daha da pekiştirdi. Böylelikle bir yandan pazardaki konumumuzu sağlamlaştırırken, diğer yandan da 1984 yılında markalaşma sürecinin son aşamasına gelmiş olduk ve Penti ismini aldık.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir