Panço Giyim İş İlanları 2017

Panço Giyim 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Panço Giyim insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Panço Giyim iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Mağaza Satış Danışmanları (Trabzon), Satınalma ve Ürün Yönetimi Asistanı, Model Makinacı, Yurt Dışı Satış Uzmanı / Sorumlusu, Modelist (Gerber), Mağaza Müdürü (istanbul-Avrupa), Mağaza Müdür Yardımcısı (İst – Anadolu), Mağaza Müdür Yardımcısı (Şanlıurfa), Bilgi İşlem Personeli, E-Ticaret Uzmanı, Mağaza Satış Danışmanları (Tokat – Novada), Mağaza Müdür Yardımcısı (Tokat – Novada), Mağaza Müdürü (Tokat – Novada), Mağaza Müdürü (Starcıty), Raporlama Uzmanı, Sekreter ve İdari İşler Personeli

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANLARI

İŞİN TANIMI: Biz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, İstanbul Anadolu/Avrupa’daki mağazalarımızda görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip “Mağaza Satış Danışmanları” aramaktayız.

ARANAN NİTELİKLER:

  • Tercihen mağazacılık alanında deneyim sahibi,
  • Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
  • Algılama yeteneği yüksek, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş,
  • Satış odaklı hareket edebilen,
  • Takım çalışmasına uyumlu,
  • Dikkatli ve aktif,
  • Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen,
  • Kişisel bakımına özen gösteren,

Panço Hakkında

Ticari hayatımız 1978’de Eminönü’nde Sultanhamam’da başladı. İlk etapta elbette toptan satış ile başladık.

Tam 6 yıl sonra, 1984 yılında markalaşma sürecinin ilk adımını attık, Şişli’de Panço markası ile mağaza açtık. Sonra arkası çorap söküğü gibi geldi, 30 yılda tam 80 mağazamız oldu. Buna ilaveten 250 tane de satış noktamız mevcut.

Panço markası olarak 35 yıldır hayatınızda yer alıyoruz. 35 yıldır değişmeyen tek ilkemiz “Çocuklarımız için hem kaliteli hem de sağlıklı üretim”. Bu yüzden kalbinizde güvenilir bir yer edinmeye çalıştık.

Zengin koleksiyonlarımız sayesinde sizleri seçeneksiz bırakmamaya özen gösterdik. Binlerce çeşitten oluşan koleksiyonumuzu Avrupa, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerinde yaşayan çocuklara da giydiriyoruz. Oradaki çocuklar da Panço’yu biliyor, anne babaları Panço’ya güveniyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir