Özsüt İş İlanları 2017

Özsüt 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Özsüt insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Özsüt iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: GARSON, Servis Elemanı, Barista, Aşçı Yardımcısı, Mutfak Elemanı, Tezgahtar, ELEKTRİK TEKNİSYENİ – Alım yapılan şehirler; İzmir, İstanbul, Samsun, Kayseri, Van, Bursa, Kırşehir,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Özsüt Hakkında

İzmirliler, 1938 yılında, İzmir Kemeraltı’ndaki dükkanda Sefer Usta’nın enfes yoğurt ve kaymakları ile tanıştılar. Başlattığı tatlı serüveni ile İzmir’in alamet-i farikalarından biri olan Özsüt Muhallebicisi, 1980 yılına gelindiğinde Sefer Usta’nın oğlu İbrahim Urlulu liderliğinde Özsüt ustalarının da ortaklığıyla büyümeye başladı.

İlk şubesi, kuruluşundan 53 yıl sonra İzmir Alsancak’ta açılan Özsüt, 1996 yılında 6 farklı şubede müşterilerini ağırlamaya devam etti. 2002 yılında şube sayısını 50’ye çıkarmayı başaran marka, 2014 yılının Mayıs ayında Azerbeycan’ın Bakü şehrindeki şubesini açtı. 76 yıl önce, 16m²’lik dükkanda kapılarını açan ve şu an Azerbeycan ve Türkiye’deki 45 şehirde bulunan 186 bayisi ile müşterilerine hizmet vermeye devam eden Özsüt, bugün 10 bin m²’lik fabrika alanı ve bin 500 m²’lik soğuk hava deposu ile 3 bin kişiye istihdam sağlıyor. Türkiye çapında günlük pasta dağıtımı yapan tek firma olan Özsüt, gelecek dönemde Orta Doğu ve Avrupa ülkelerine yapacağı yatırımları için ise fizibilite çalışmaları devam ediyor.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir