Özmaya İş İlanları 2017

Özmaya 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Özmaya insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Özmaya iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Geliştirme Görevlisi, Genel Başvuru,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Maya ve Ekmek Katkı Maddeleri üretiminde dünya devi Lesaffre’ın Türkiye Şirketi Özmaya, aşağıda belirtilen pozisyonlar için çalışma arkadaşları arıyor.

Değerli aday,

Ekmek mayası üretiminde dünya lideri Lesaffre Grup’un bir parçası olarak 1987 yılından bu yana ekmekçilik sektöründe hizmet vermekte olan Özmaya Sanayi A.Ş., hem profesyonel fırıncılar hem de ev kullanıcıları için ürünler üretmektedir. Özmaya üretimini yaptığı yaş, kuru, sıvı, ufalanmış maya çeşitleri; ekmek katkı maddeleri; ekmek miksleri; kullanıma hazır özel hamur karışımlarından oluşan geniş ürün yalpazesi ile Türkiye’nin yanı sıra ihraç edildiği 50’ye yakın ülkeye ulaşmaktadır.

Özmaya’nın faaliyetine başladığı günden bu güne temel felsefesi, müşterilerine kaliteli ürünler ve hizmetler sunmanın yanı sıra faaliyette bulunduğu sektörü daha ileriye taşıyacak adımlar atan ve tüm paydaşları için değer yaratan lider bir kuruluş olmaktır.

Bu ilan, en değerli yatırımın insan olduğuna inanan Özmaya Sanayi A.Ş.’nin ‘Genel Başvuru’ ilanıdır. Halen aktif olan bir pozisyon için verilmiş bir ilan değildir.

Başvurmak istediğiniz departman veya çalışma alanında yayınlanmış aktif bir iş ilanımız bulunmuyorsa, ancak siz şirketimizin gelecekte açılacak olası pozisyonlar için aday olmak istiyorsanız bu ilanımıza başvurabilirsiniz.

‘Genel Başvuru’ ilanına yapılmış tüm başvurular CV bankamızda korunacak ve gelecekte işe alım ihtiyacı doğabilecek pozisyonlarımız için değerlendirmeye alınacaktır.

Lütfen başvurunuzu yaparken, ilgilendiğiniz veya çalışmak istediğiniz alanlar, uzmanlık alanınız, kariyer hedefleriniz ve yaşadığınız yer bilgisi içeren bir önyazı ekleyiniz.

Ayrıca serbest formatta hazırladığınız detaylı İngilizce veya Türkçe CV’nin yanısıra, varsa sizi tanımamız için katkı sağlayacak nitelikteki diğer dosyalarınızı da sisteme yükleyebilirsiniz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir