Oytek İş İlanları 2017

Oytek 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Oytek insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Oytek iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Her türlü değişimin ve rekabetin çok yoğun yaşandığı, pazar ve müşteri ihtiyaçlarının her an değiştiği, şirket ve çalışanlar olarak sürekli öğrenmenin sürdüğü Bilişim sektöründe yer almanın gereği olarak dünyayı, teknolojiyi ve gelişmeleri takip eden, yenilikçi, yaratıcı, değişime, sürekli gelişim ve öğrenmeye inanan ve detayları yakalayabilen ancak bütünsel bakış açısına da sahip, problem çözme becerileri yüksek, hem bireysel hem de takım çalışmasında başarılı çalışanları bünyemize kazandırmaktır.

Staj Olanakları

OYTEK, İş dünyasına aşina olabilmek, anlayabilmek ve en önemlisi de kariyerleri ile ilgili ileride yapacakları seçimlerde doğru kararlar (sektör, şirket ve çalışılacak alan konusunda) verebilmelerine olanak sağlayabilmek için mümkün olduğunca gençlere staj yapmalarını önermektedir.

OYTEK’te staj yapabilmek için lise veya üniversite stajının ilgili okul tarafından zorunlu tutuluyor olması gerekmektedir.

Oytek Hakkında

OYTEK, müşterilerine bilişim danışmanlığı, sistem geliştirme ve entegratörlük hizmetleri sunan bir teknoloji şirketidir.

OYTEK, farklı sektörlerdeki şirketlere gereksinim duydukları bilgi teknolojileri çözümlerini sağlamanın yanında, kamu ve özel sektöre de sistem bütünleştirici olarak hizmet vermektedir.

OYTEK, dünyada ve Türkiye’de konusunda lider teknoloji üreticileri ve hizmet sağlayıcı şirketlerle stratejik iş ortaklıkları geliştirmekte ve müşteri odaklı hizmet yaklaşımını ileri teknoloji yatırımları, uzman personeli ve iş ortakları ile desteklemektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir