Otis İş İlanları 2017

Otis 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Otis insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Otis iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

OTIS’Lİ OLMAK

Çalışanlarımız en değerli varlığımızdır. Otis Türkiye ailesi olarak sektörümüzde lider olmanın gururunu taşıyoruz. Lideriz çünkü, müşterilerimizin sadece bugünkü ihtiyaçlarını değil, ileriki ihtiyaçlarını öngörerek çalışıyoruz.

Otis Türkiye; İstanbul-İstinye’deki Genel Müdürlüğü, Beylikdüzü’ndeki üretim tesisi, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Adana Bölge Müdürlükleri, İstanbul’daki dört Servis Şubesi ve Türkiye’ye yayılmış servis ağı ile toplam 800’e yakın çalışana sahiptir. Çalışan yaş ortalaması 32’dir.

Otis Türkiye sektöründeki lider konumunu müşterilerin sadece bugünkü ihtiyaçlarını değil, ileriye dönük ihtiyaçlarını öngören, Müşteri Memnuniyeti ilkesini benimsemiş yetenekli, üreten ve yaratan, dinamik çalışanlarına borçludur.

Otis Türkiye, çalışanlarına gelişimlerini destekleyen, yenetek ve becerilerini en üst düzeye taşımalarına imkan sağlayan bir çalışma anlayışını benimsemiştir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir