Onko İlaç İş İlanları 2017

Onko ilaç 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Onko ilaç insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Onko ilaç iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Onko-Koçsel ilaçları 1987 yılında kurulmuştur. Onko-Koçsel, yeni tedavi olanaklarıyla ileri teknolojiye entegre, temel tedavinin yanı sıra yaşam kalitesini de artıran ilaçları, Türk tıbbının hizmetine sunmayı misyon haline getirmiştir. Onko Koçsel, uluslararası güvenirliliği kanıtlanmış ürünlere sahip ulusal sermayeli bir firmadır. Kurulduğu günden bugüne kadar, misyonu doğrultusunda yapmış olduğu yurtdışı iş birlikleri, Onko-Koçsel ilaçlarına uluslararası bakış açısı kazandırmıştır.

İthalatçı firma kimliği ile faaliyete başlayan Onko-Koçsel, 2013 yılında üretim tesislerini hayata geçirmiştir. Üretim tesisleri onkolojik ve onkolojik olmayan ilaç üretimi yapabilecek ünitelerden oluşmaktadır. Sahip olduğu AR&GE tesisleri, AR&GE merkezi haline getirilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız onkoloji alanında 25 yılı aşkın tecrübesini, yeni üretim tesisleri ile birlikte uluslararası pazarlara taşıma hedefi için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği alanlarda öncü firmalar arasında bulunan Onko Koçsel ilaçları, her zaman yeniliği takip eden bakış açısıyla ilaç sektöründe lider olma anlayışına devam etmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir