Okul müdürlerinin görevden alınması

Müdürlük mülakatları ile ilgili her gün şaşırtan bir gelişme yaşanıyor.

Bu gelişmelerden biri de Yozgat Yerköy’de meydana geldi. Okul müdürlerini kimin görevden aldığı gün içerisinde bir kaç kez belediye hoparlörlerinden anons edildi.

Müdürlük Değerlendirmeleri ile ilgili gün geçmesin ki yeni bir gelişme ortaya çıkmasın.Bunun son örneği Yozgat’ın Yerköy ilçesinde yaşandı.Yaşanan olay belkide Türkiye cumhuriyeti tarihinde örneğine ender rastlanan türden okul müdürleri mülakat değerlendirmelerinde Belediye başakına yakın okul müdürün ilk önce müdürlük değerlendirme puanlaması sırasında 75 puan altında kalarak elenmesi yine bu kişilerin ilk defa ve yeniden müdürlük mülakatına girip 70 puanın altında kalması ilginç olayların yaşanmasına neden oldu.

Herhalde bu kişilerin Belediye Başkanına rağmen başarısız sayılmalarının muhakkiki geçerli bir sebebi vardır.Bu sebepleri biliyoruz ama açıklama geriği duymuyoruz.Gerekirse ilerde açıklarız.

Buraya kadar bunlar her yerde yaşanabilecek olaylar.Amma gel gör ki bundan sonra yaşananlar.Kemal Sunal filmlerini aratmayacak cinsten Belediye başkanı Türkiye tarihinde hatta dünya tarihinin en ilginç anonsunu belediye hoparlöründen yaptırır .

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir