Numil Gıda İş İlanları 2017

Numil Gıda 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Numil Gıda insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Numil Gıda iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Üretim ve Bakım Şefi, Tanıtım Sorumlusu, Uzun Dönem Satınalma Stajyeri (Haftada 5 gün)

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

1984 yılında Milupa Bebek Mamalarının Türkiye’de dağıtım ve pazarlamasını yapmak üzere Çarmosan Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. adı altında faaliyete başlamıştır. 1997 yılında, Royal Numico N.V. (Numico) ’nin bir iştiraki tarafından satın alınarak, % 100 yabancı sermayeli bir şirket konumuna gelmiştir.

Bebek beslenme ürünleri ve nutrisyon tedavisi ürünlerinin satış, dağıtım ve pazarlamasını yapan şirketimiz, 2001 yılından itibaren ismini değiştirerek Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş (Numil) olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

Numil’in ana ofisi Ýstanbul Levent’te, deposu Ýstanbul Hadımköy’dedir. Ankara ve Ýzmir’de birer bölge ofisleri bulunmaktadır. Şirketimizin Tanıtım ve Pazarlama, Satış, Finans departmanlarında toplam 247 kişi çalışmaktadır.

Numil’in vizyonu Türkiye’de sağlıklı nesillerin yetişmesine katkıda bulunmaktır. Bu vizyon ve geniş araştırma geliştirme olanakları ile üretilen ürünleri doğru zamanlama ile Türkiye pazarına sunar. Numil için tüketicilerinin ve çalışanlarının mutluluğu esastır.

Numil’in misyonu ise bulunduğu pazarlarda pazar lideri konumunu pekiştirip, sürdürülebilir karlı büyüme sağlamaktır. Bunun için bir tarafta ürünlerini tanıtım ekipleriyle doktorlara ve sağlık personeline tanıtırken, diğer taraftan satış ekipleriyle ürünlerinin tüketicisiyle gereken bütün noktalardan buluşmasını sağlamaya çalışmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir