Nuh Çimento İş İlanları 2017

Nuh Çimento 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Nuh Çimento insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Nuh Çimento iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Muhasebe Uzmanı, Satınalma Mühendisi, Fizik Laborantı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi SitesiKariyer.net

Yalın ve modern organizasyon yönetim tarzını benimsemiş olan şirketimiz; hedefimize ulaşabilecek yapıda yaratıcı, iç ve değişiklerin taşıyıcısı olabilecek nitelikteki insan kaynaklarını, tamamen objektif değerlendirme kıstasları ile seçmektedir.İnsan kaynaklarımızın ve her bir çalışanımızın eğitimi ve geliştirilmesi şirketimizde temel bir yönetici sorumluluğu olarak benimsenmiştir.Çalışanlarımızın performans planlarının değerlendirilmesi ile yatay ve dikey atamalarda fırsat eşitliği ve adaletin sağlanması temel prensibimizdir.

Tüm iş yerlerimizde çevre, iş ve işyeri güvenliği ile ilgili mevcut tüzük ve yönetmeliklerde yer alan önlemler alınmakta ve eğitimler aracılığı ile çalışanlarımız çevre ve iş güvenliği konusunda bilinçlendirilmektedir.

Şirketimizin şeffaf ve yalın organizasyon yapısı içerisinde tüm çalışanlarımız sorun istek ve önerilerini üst kademelere rahatlıkla iletmektedirler. Bu doğrultuda manyetik ortam ve baskılı materyaller (iletişim panoları) kullanılmakta, yönetim kararları ile firma içi faaliyetler gibi konularda bilgi akışı ve güncelliği sağlanmaktadır.

Ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlar ve sektördeki teknik ve idari gelişmeler takip edilerek, OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi ve TS EN ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ , TS ISO 9001, TS ISO ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ 50001 kalite güvence yönetim sistemi kapsamında değerlendirilerek, güncellenmektedir. Bütün gelişmeler eğitim ve bilinçlendirme programları ile çalışanlarımıza ve taşeronlarımıza duyurulmakta ve çalışanların katılımı sağlanmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir