NT İş İlanları 2017

NT 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

NT insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda NT iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İnsan Kaynakları Politikamız

NT olarak çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerine yatırım yaparız. Çalışanlarımızın kariyer hedeflerini gelişim programlarımızla destekleriz. Çalışanlarımıza yeteneklerini gösterebilecekleri fırsatlar sunarken başarılı çalışanlarımızı ödüllendiririz. Sürekli gelişimin sağlanması, eşit ve adil bir yaklaşım, açık iletişim, takım çalışması ve işbirliği, çalışanlarımızın motivasyonunun sağlanması, verimliliğin artırılması insan kaynakları prensiplerimiz arasında yer alır.

İşe Alım

NT’de işe alım, Mağazalar ve Genel Müdür olmak üzere iki ana bölüme ayrılır. Genel Müdürlük Birimlerimizin ve Mağazalarımızın personel ihtiyaçları için farklı kanallardan ilan, duyuru ve tanıtımlar yaparak; işin gereklerine en uygun adaylara ulaşılmasını sağlarız.

NT’de işe alımın ilk şartı “Güler Yüzlü” olmaktır. İş başvurusunda bulunan adaylardan bizimle güler yüzlü fotoğraflarını paylaşanlar diğer adayların her zaman bir adım önünde yer alır. Böylece personel adaylarımıza daha en başından gülümsemenin bizim için ne kadar önemli olduğu vurgulanmakta ve NT çalışanlarının “güler yüzlü bir hizmet anlayışını” benimsemeleri istenmektedir.

Değerlendirme Aşamaları         

Başvurularınızı www.nt.com.tr/başvuru sayfası üzerinden veya anlaşmalı kariyer siteleri ve mağazalarımız aracılığıyla yapabilirsiniz.

Eğitim ve Gelişim Yönetimi

Çalışanlarımızın işe ilişkin bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirmelerini sağlayacak eğitim ihtiyaçlarını belirler ve çalışanlarımızın gelişimlerini destekleriz. Çalışanlarımızın gelişim planlarını eğitim ihtiyaç analizleri sonucunda oluşturur ve sınıf eğitimleri, iş başı eğitimleri, uzaktan eğitimler, koçluk ve rehberlik gibi kaynaklar ile yıl içerisinde gelişim programlarını uygularız. Kaynak Akademi / NT Akademi sayfasında (www.kaynakakademi.com / www.ntakademi.com ) her çalışanımıza ait bir sayfa bulunmaktadır. Çalışanlarımız, bu sayfadan kendilerine atanan eğitimleri tamamlayabilir ve 250’den fazla konudan diledikleri eğitimleri takip edebilirler.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir