Novo Nordisk İş İlanları 2017

Novo Nordisk 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Novo Nordisk insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Novo Nordisk iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Novo Nordisk Başvuru Formu 

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İşe Alım

Novo Nordisk Türkiye’de aday işe alım süreci, şirket değerlerine uygun olarak şeffaf ve objektif bir biçimde yürütülmektedir. Süreç, şirketin kültürüyle uyumlu, gerekli temel ve teknik yetkinliklere sahip en yetenekli kişileri seçecek şekilde tasarlanmıştır.

Aday işe alım süreci, Novo Nordisk değerleriyle ve gerekli yetkinliklerle eşleşmeyi sağlayacak bir yapıya sahiptir.

İlan ve başvuru süreci:

Novo Nordisk’in iş ilanlarını her zaman kariyer.net’ten takip edebilirsiniz. İşe alım ile ilgili olarak tüm ilanlar, kariyer.net’te açılır ve tüm başvurular kariyer.net’ten kabul edilir.
Pozisyonla ilgili temel sorumluluklar, bu sorumlulukların gerektirdiği temel nitelikler ve yetkinlikler ilan metninde tanımlanmaktadır.
Boş pozisyonla ilgili ilan, kariyer.net’te 2 hafta süre ile yayınlanır ve bu süre sonunda seçme/yerleştirme süreci başlar.

Novo Nordisk Hakkında

Novo Nordisk, diyabet tedavisi alanında 90 yıllık yenilikçilik geçmişine ve liderliğe sahip, global bir sağlık şirketidir. Şirket, hemofili tedavisi, büyüme hormonu tedavisi ve hormon replasman tedavisi konularında da lider konumdadır ve ciddi kronik hastalığı olan insanlar için gerçek anlamda fark yaratmayı amaçlamaktadır.

Genel merkezi Danimarka’da bulunan ve 75 ülkede yaklaşık 33,900 çalışanıyla faaliyet gösteren Novo Nordisk’in ürünleri 16 ülkede üretilmekte ve 190’ın üzerinde ülkede satışa sunulmaktadır.

3,800’ün üzerinde çalışanımız dünyanın dört bir yanında araştırma ve geliştirme alanında faaliyet göstermektedir. Novo Nordisk diyabet tedavisinde çığır açan birçok gelişmeye öncülük etmekte ve tedavi edici proteinler üzerine uzmanlaşarak diyabet ve nadir kan hastalıklarıyla mücadele eden insanlara, hayat kurtaran tedaviler sunmaktadır.

Novo Nordisk, operasyonları için istikrarlı bir temel oluşturmak, bilimsel, insani ve toplumsal ilerleme için katkıda bulunmak hedefiyle kurulan Novo Nordisk Vakfı tarafından kontrol edilmektedir. Novo Nordisk B tipi hisseleri NASDAQ OMX Kopenhag borsasında (Novo-B), ADR’leri ise New York Stock Borsasında (NVO) işlem görmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir