Novartis İş İlanları 2017

Novartis 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Novartis insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Novartis iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel başvuru sonrasında uygun pozisyonlara alımlar yapılır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Genel Nitelikler:

  • Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi vb. gibi teknik düzeyde eğitim veren liselerden mezun
  • Tercihen ilaç sektöründe 3-4 yıl tecrübeli
  • Vardiyalı düzende çalışabilecek
  • Takım çalışmasına yatkın
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

İş Tanımı:

Sağlık hizmetleri alanında bir dünya lideri olan Novartis, 140’ı aşkın ülkede 133,000 çalışanı ile ilaç sektöründe faaliyet göstermektedir. Ciba ile Sandoz’un 1996 yılı sonunda birleşmesiyle doğan Novartis’in merkezi İsviçre’nin Basel kentinde bulunmaktadır. Şirketin 2013 yılı cirosu 57,9 milyar USD olarak gerçekleşmiştir.

Novartis yıllık ortalama 9,6 milyar USD tutarındaki araştırma geliştirme bütçesiyle, sağlık alanında dünyanın en büyük Ar Ge yatırımı yapan kuruluşlarından biridir. Novartis, yaşam kalitesini artıran ve süresini uzatan, yaşamı koruyan yenilikçi ürünleri kullanıma sunmak amacıyla sağlık alanındaki yeni teknolojilere sürekli yatırım yapmaktadır.

Seçme ve Yerleştirme Süreci

Novartis’in başarısının ardındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlar için doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi her pozisyon için beklentimiz Novartis Değer ve Davranış Kuralları doğrultusunda temel yetkinlikleri karşılayan adaylardır.

Ücretlendirme ve Ek Menfaatler

Ücretlendirme ve ek menfaatler politikamız temel olarak, iş değerlerlendirmeyi hedef alan performansa bağlı, yüksek performansı ödüllendiren, adil ve rekabetçi bir sisteme dayanmaktadır. Yılda bir defa Ocak ayında ücretlerimiz; performans, enflasyon ve piyasada hedeflediğimiz konumlanma doğrultusunda ayarlanır.

Ek menfaatlerimiz

Pozisyona bağlı olarak yılda 1 kez başarıya göre ödenen performans primi
Aileyi de kapsayan özel sağlık sigortası
Bireysel yaşam sigortası
Pozisyona bağlı olarak şirket aracı ve cep telefonu
Yemek ve ulaşım hizmetleri
Satış ekibi için satış primi

Novartis’te Staj

Novartis İlaç Genel Müdürlükteki departmanlar için staj dönemi, yaz dönemi olup staj başvuru zamanı, Mart-Nisan ayları arasındadır. Bu dönemde staj başvurusu yapan adaylarla Mayıs ayı içerisinde görüşmeler tamamlanır. İlgili yıl için ayrılan stajyer kontenjanı dahilinde yerleştirmeler yapılır. Olumlu ve olumsuz sonuçlanan tüm görüşmelere en geç Haziran ayı içerisinde dönülmüş olur.

Staj başvurularınız için özgeçmişinizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir