NN Hayat ve Emeklilik İş İlanları 2017

NN Hayat ve Emeklilik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

NN Hayat ve Emeklilik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda NN Hayat ve Emeklilik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 – 18.00

Açıklama: Haftaiçi Çalışma Şekli: Uygulanabilir bölümlerde yöneticinin onayı ile 07.30 – 10:00 ile 16:30 – 17.00 arasında esnek çalışma saatleri. Diğer bölümler için 09:00 ile 18:00 arasında

Uygun Pozisyonlar: Finansal Danışman, Satış Destek Uzmanı / Uzman Yardımcısı, Banka Satış Takım Lideri (İstanbul Avrupa),

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Yetenekleriniz, düşünceleriniz ve kişiliğiniz bizim için önemli. Çünkü şirketimize değer katmak için geliyorsunuz. NN Hayat ve Emeklilik’e katıldığınız zaman, finansal hizmetlerine insani bir dokunuş katmak için can atan bir şirkete katılıyorsunuz. Kalpten önemseyen, şeffaf olan ve sözünü tutan. Kendisini müşterilerine adayan. Ve insanlara finansal geleceklerini güvence altına almalarında yardımcı olmak amacı ile hareket eden. İşte tam da bu nedenle sizin gibi çalışanlara ihtiyacımız var. Girişken, inisiyatif alan ve insanların yaşamlarında olumlu bir etki bırakmanın sorumluluğunu üstlenebilen. Kendine güveni tam, özenli ve samimi. Davranışları ile kim oldukları ve neyi temsil ettiklerini ortaya koyan çalışanlar. Karşılık olarak; yeteneklerinizi, düşüncelerinizi ve kişiliğinizi gösterebilmeniz için fırsat sunuyoruz sizlere. Zorlu görevlerle çıtayı yükseltmeniz ve kendi gelişiminizi şekillendirmeniz için. Profesyonel ve hırslı olduğu kadar sizi önemseyen ve destek olan bir iş yeri sunuyoruz.

Hem başka hangi Hayat ve Emeklilik şirketi çalışanlarına evden çalışma ve esnek çalışma imkanı sunuyor ki?

Ücret ve Yan Haklar

Şirket stratejileri ile paralel, iş değerlendirme ve baz ücret yönetimi süreçlerinin, tutarlı bir şekilde kurulması ve uygulanması sağlanmış, pozisyonlar arası iç ilişkiler gözetilerek ve piyasa ile karşılaştırmalar göz önünde bulundurularak ücret artışları yapılmaktadır.

Şirketimizin çalışanlarına sağladığı yan haklar;

• Net ücret ödemesi,
• Sağlık sigortası,
• Hayat sigortası,
• İşveren katkılı bireysel emeklilik planı,
• Yol ücreti,
• Öğle yemeği,
• Şirket telefonu ve araç görev gereği verilebilmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir