Niğde Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2017

Niğde Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Niğde Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi Hükümlerine göre aşağıda belirtilen anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır.

Niğde Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi Üniversitemiz web sitesinin (www.nigde.edu.tr) yönetmelikler ve yönergeler bölümünde yer almaktadır.

Başvurular ilanın günlük gazetede yayın tarihi itibariyle 15 (onbeş) gündür. (Günlük gazete ve Resmi Gazete’nin ilan tarihlerinin en son olanı dikkate alınacaktır)

Doçentlik kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 25. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Duyurulur.

BİRİMİ VE BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI VEYA ALANI ÜNVANI ADET AÇIKLAMALAR
EĞTİM FAKÜLTESİ
Türkçe Eğitimi Türkçe Eğitimi Doçent 1
Eğitim Bilimleri Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Doçent 1
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Biyoloji Zooloji Doçent 1
Kimya Fizikokimya Doçent 1
Tarih Yeniçağ Tarihi Doçent 1
Sanat Tarihi Sanat Tarihi Doçent 1
Biyoloji Kurumlar Sosyolojisi Doçent 1
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
İşletme Muhasebe Finansman Doçent 1
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
İnşaat Mühendisliği Mekanik Doçent 1
TARIM BİLİMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ FAK.
Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Doçent 1 KPDS, ÜDS veya YDS’den en az 80 puan almış olmak veya lisans yada doktora eğitimini %100 İngilizce tamamlamış olmak.
 

Aramalar: , , , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir