Nielsen İş İlanları 2017

Nielsen 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Nielsen insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Nielsen iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Veri Giriş Elemanı (Almanca),  Sayım Görevlisi, Engelli Veri Giriş Elemanı, Engelli Personel

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Nielsen Media Research (NMR) medya izleme ölçümü yapan bir Amerikan şirketidir. Televizyon, radyo ve gazete dahil çeşitli medya mecralanı takip eder. New York şehri’nde merkezlenmiş ve başlıca Şikago’dan operasyonlarını yürüten bu şirket, en çok Nielsen Reytingleri olarak adlandırılan televizyon izleme ölçümleri ile tanınır.

Dünyanın en önde gelen medya araştırma şirketi olan Nielsen Media Research, bir pazarlama araştırma şirketi olan ACNielsen’in bir bölümü olarak başlamıştır. 1996’da Nielsen Media Research bağımsız bir şirket olarak ana şirketten ayrıldı ve 1999’da Hollanda holdingi VNU tarafından satın alındı. 2001’de VNU, ACNielsen’i de satın alarak her iki şirketi aynı şemsiyenin altına getirdi. VNU 2007’de yeniden yapılandı ve Nielsen Company adını aldı.

2004’te AGB grubu ve Nielsen Media Research International, AGB Nielsen Media Research adıyla bir ortaklık başlattılar. Bu şirket evliliği sonucundan Nielsen Media Research’ün ABD dışındaki TV izleyici ölçüm hizmetleri ile AGB grubunun tüm şirketleri bir çatı altına girdi.[1]

Nielsen 2007’de cep telefonlarının yerini izleyen Telephia’yı satın aldı.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir