Neyzen Yapı Market İş İlanları 2017

Neyzen Yapı Market 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Neyzen Yapı Market insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Neyzen Yapı Market iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 – 18.00 Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 – 15.00

Uygun Pozisyonlar: Stok Sevkiyat Elemanı, Sevkiyat Şoförü, Kasa Müşteri Danışmanı, Satış Danışmanları (Yetiştirilmek Üzere), Depo Forklift Elemanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Üstün performansın üstün yetkinliklerle sağlanabileceğine inanıyoruz. İnsan kaynakları politikamız da bu yaklaşıma paralel olarak yetenekli insan kaynağının cezbedilip bünyemize katılması ve sürekli geliştirilmesi esasına dayanıyor.

İşe alım sürecinden başlayarak tüm insan kaynakları süreçlerinin ortak paydasını yetkinlikler oluşturur ve tüm süreçler çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin yetkinliklerini geliştirmeye/artırmaya yönelik işletiliyor. Tüm çalışanlar, başarı odaklı, ayrıntıları önemseyen, ekip çalışmasına yatkın, problem çözebilen, müşteri ve kalite odaklılık prensibiyle çalışan, ikna becerileri yüksek ve var olanı sürekli geliştiren yenilikçi olmaları yönünde destekleniyor.

 • Kuruluşumuzdan bu yana oluşturduğumuz güveni korumak,
 • Çalışanlarımızın motivasyonlarını ve kurum sadakatlerini maksimum tutmak,
 • Çalışanlarımız için kariyer planlaması yaparak verimliliklerini en üst düzeye çıkarmak,
 • Çalışanlarımız arasında fırsat eşitliği yaratmak,
 • Çalışanlarımız için şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemek,
 • Çalışanlarımızın, maddi ve manevi haklarının korunmasını gözetmek,
 • Çağdaş yönetim teknikleri kullanmak ve bunları eğitimlerle desteklemek,
 • Duygusal zekaya sahip,
 • Analitik düşünebilen,
 • Çözüm odaklı,
 • Sen dili yerine ben dilini kullanan,
 • Müşteriler, çalışanlar, tedarikçiler, işverenler yani tüm tarafların belirlenen hedeflere ulaşmada katılımını sağlamak ve memnuniyetlerini arttırmak.

Neyzen Yapı Market Hakkında

İlk şubesi Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt tarafından 1990 yılında Esenyurt’un merkezinde açılan Neyzen, aradan geçen 24 yılda Türkiye’nin önde gelen yapı market zincirlerinden biri haline geldi.

Bugün Esenyurt Yapı Market, Bahçeşehir Yapı Market, Beylikdüzü (Tüyap) Yapı Market, Bahçeşehir Teleset Mobilya ve son olarak Nşehir Yapı Market mağazaları ile büyümesini sürdüren Neyzen, önümüzdeki iki yıl içinde 10 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Mobilyadan aydınlatmaya, yer kaplamasından boyaya kadar 20 bin çeşit ürünün satıldığı Neyzen, uygun fiyatları, rahat ve ferah alışveriş ortamıyla sadece bireysel değil kurumsal müşterilerin de ilk tercihi oldu.

Bugün Türkiye’nin önde gelen 10 inşaat firmasının resmi tedarikçisi olan Neyzen, toptan satışlarını 8.000 metrekarelik Lojistik Merkezi’nden yürütüyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir