Netlog Lojistik İş İlanları 2017

Netlog Lojistik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Netlog Lojistik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Netlog Lojistik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar:  Sipariş Hazırlama Personeli,  Muhasebe Sorumlusu,  Depo Personeli, Nakliye Operasyon Sorumlusu, Nakliye Operasyon Uzmanı, Nakliye Operasyon Şefi, Muhasebe Şefi, Muhasebe Sorumlusu, Müşteri Hizmetleri Sorumlusu, Sistem Destek Sorumlusu, Mekanik Bakım Sorumlusu, Forklift Operatörü, Depo Personeli, Sistem Operatörü, Aşçı Yardımcısı, Endüstriyel Soğutma Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net – Secretcv.com

ÜCRET VE SOSYAL HAKLAR

Amacımız, çalışanlarımızın gösterdikleri performansın ve yarattıkları değerin karşılığını almalarını sağlamaktır.

Netlog’ta iş değerleme sistemi uygulanmaktadır. Dünya standardında bir metodoloji olan iş değerleme sistemi aracılığı ile yapılan işin kurum için yarattığı değer belirlenerek çalışanların toplam gelir paketi oluşturulmaktadır.
› Netlog’taki ücret paketi; rekabetçi maaş ve diğer sosyal yardımlardan oluşur.

› Netlog; grup avantajlarının bulunduğu bir Bireysel Emeklilik Planı ve özel sağlık sigortası sunar.

› Üstün başarı gösteren bireysel ve takım çalışmalarını ödüllendiren çeşitli özel ödüller uygulanır.

› Bayramlarda da çalışanlarımızı unutmuyoruz.

İŞE ALIM VE BAŞVURU SÜRECİ

Amacımız, sektöründe önde gelen bir işveren olarak en iyi ve en nitelikli kişileri bünyemize çekmektir.

Satış & Pazarlama

Her ne kadar sektörün lider ve öncü kuruluşu olarak hizmet versek de hizmetlerimizin tanıtılması ve daha fazla kişiye ulaşması gerekmektedir. Her an entegre lojistik hizmetlerine bir yenisini ekleyen Netlog Lojistik Grubu’ nun yaratıcı, stratejik planlama yapabilen, pazarlama ilkelerine hakim yeni ekip arkadaşlarına ihtiyacı bulunmaktadır. Eğer siz de bu konularda kendinize güveniyorsanız yeni ekip arkadaşımız neden siz olmayasınız?

Yurtiçi Lojistik

Yurtiçi Lojistik ekibi Türkiye’nin 57 noktasına ürün taşır. Taşıdığı ürünleri bilginin getirdiği kalite ile zamanında istenilen noktaya ulaştırır. Araç takip sistemlerini etkin şekilde kullanır. Müşterinin güler yüzünü görmeden ürünü teslim etmez. Bunun için öncesinde iyi analiz eder, planlar ve raporlar. Bunun için sektörü tanıyan, planlama yapabilen, müşteri odaklı çalışabilen adaylar arıyoruz.

Uluslararası Lojistik

Uluslararası Lojistik de Kara, Hava, Deniz, Multimodal çözümler sunuyoruz. Bu hizmetleri sunarken sektörün kurallarını belirliyoruz. Global hizmetleri karadan, denizden, havadan taşıyoruz. Afganistan kadar uzakta da olsanız özmal araçlarımızla size ulaşıyoruz. Gerekirse demiryolu taşımayı da devreye sokuyoruz ve size yine ulaşıyoruz. Yüksekten korkmayan, açık denizde iyi yüzebilen, karada çok hızlı koşabilen, gerektiğinde lokomotif olabilecek çok cesur insanlar arıyoruz.

Soğuk Zincir Lojistiği

Çok titiz ve özenli iş yapıyoruz. Her gıda ürünün kaç derece ısıda saklanması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Sağlığınıza önem veriyoruz. Gıda ürünleri mutfağınıza girmeden önce onları saklamakla kalmıyor; sakladığımız gibi farklı ısılarda onları taşıyoruz. Soğuk Zincir Taşımacılığında yol gösteriyoruz. Kriterleri belirliyoruz. Zor koşullarda çalışırken yaptığı işin sonucundan memnun olabiliyorsan, uzmanlaşmak senin için önemli ise, bakış açını değiştirmek istiyorsan aradığımız kişi sen olabilirsin.

Bakım & Onarım

Kendi araçlarımızın tamir, bakım, onarımlarını işinin ehli büyük bir teknik ekiple yaparız. 2.740 adet özmal tırımıza ve 100’lerce binek aracımıza gözümüz gibi bakarız. Bu araçlarla ürünlerinizi en güvenli şekilde taşırız. Mühendislik mezunuysanız ve otomotive özel ilginiz varsa, araç mekaniğinden özellikle ağır vasıta aksamlarından çok iyi anlarım diyorsanız; aracın motorunu söker yeniden takarım diyorsanız bizim ekibimizde yeriniz hazır.

Finans & Muhasebe

Finans ve Muhasebe ekibi çok hızlı büyüyen şirketimizdeki bütün birimlerin stratejik iş ortağıdır. Muhasebenin yanı sıra lojistik ile ilgili terimler konusunda uzmanlaşmıştır. Sürekli değişime ve yeniliğe açıktır. Sayılarla uğraşmayı sevmenin yanısıra dürüst, güvenilir, değişime açık iseniz ve sonuca odaklanıp bir adım önde olmayı severim diyorsanız size farklı başlıklarda iş fırsatları sunuyoruz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir