Nestle İş İlanları 2017

Nestle 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Nestle insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Nestle iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru, Depo Elemanı, Satış Temsilcisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

 

Dünya’nın lider gıda sağlık ve beslenme şirketi olan Nestlé, kariyerinizi şekillendirme konusunda size çok farklı imkanlar sunuyor. Nestlé size şirket içerisinde, departmanlar arası gerçekleşen transferlerle birçok alanda uzmanlaşma fırsatı verirken bir yandan da bulunduğunuz alanda yükselmeniz için sizi eğitimlerle destekliyor ve deneyim kazanmanız için bölümlerarası yürütülen projelere katılımınızı teşvik ediyor.

Çalışanlarımızı, kariyer gelişim planlarıyla doğru orantılı olarak Nestlé Türkiye’den yurtdışına göndererek farklı kültür ve coğrafyalarda iş zorluklarının üstesinden gelebilme yeteneklerini geliştirmeyi ve farklı kültürlerdeki çalışanlar ile bir arada çalışarak liderlik yetkinliklerini artırmayı hedefliyoruz. Yine aynı kapsamda, diğer ülkelerden gelen Nestlé çalışanlarına da buradaki yerel organizasyonumuzda çalışma fırsatını tanıyoruz.

Nestle Kültürü

Nestlé’de Network Organizasyon yapısına uygun bir çalışma kültürü vardır. Bu çalışma biçimini tanımlayan değerlerden birkaçı şöyle:

  • Daha az hiyerarşi, daha alçak fonksiyonel bariyerler ve girişimcilik,
  • Şirket hedeflerini gerçekleştirme amacı güden, inisiyatif kullanan, risk alan ve “yapılabilir” mantığıyla yaklaşım gösteren,
  • Sürekli öğrenme ve gelişmeye yönlendiren iş yapma biçimi,
  • Dünya çapında kaynak ağı.

Sürdürülebilir başarıyı yakalayabilmedeki önemli etkenlerden biri çalışana verilen değerdir. Nestlé çalışanlarının; yaptıkları işi, iş sonuçlarında doğrudan görebiliyor olması yüksek performans kültürünü destekler.

Nestlé Sürdürülebilir Mükemmellik ilkesiyle, sıfır hata, bir takım, yüzde yüz başarı felsefesini benimsemiştir. Nestlé’de takım ruhunu yakından hissedersiniz. Hammaddenin üretiminden müşteriyle buluşmasına kadar geçen her süreçte Nestlé çalışanları, ortak bir hedefe koşarlar.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir