Mutlu Akü İş İlanları 2017

Mutlu Akü 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Mutlu Akü insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Mutlu Akü iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Temsilcisi, İş Geliştirme Yöneticisi, Muhasebe Elemanı, Aşçı, Hukuk Asistanı,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İnsan Kaynakları Uygulamaları

Otomotiv sektöründe müşteri memnuniyeti ilkesiyle başarısının sürekliliğini sağlayan Mutlu Akü, İnsan Kaynakları yönetiminde de bu ilkeyi esas almaktadır. Şirketin başarısında ve rekabet üstünlüğü sağlamasında en büyük payın çalışanların olduğuna inanmaktayız. Amacımız, ortak hedefler doğrultusunda, çalışanlarımızın mutluluğunu ve iş verimini arttıracak etkili insan kaynakları sistemlerini kurmak ve sürekliliğini sağlamaktır.

İŞE ALMA

Mutlu Akü’ye başvuran adayların, açık pozisyonlara tam anlamı ile uygun olması aranır. Adayların eğitim düzeyleri, yetkinlikleri, teknik bilgi düzeyleri, yabancı dil düzeyleri, ve pozisyonla ilgili tecrübeleri dikkate alınarak değerlendirme yapılır. Mavi yakalı çalışanlar, üretim artış ve azalışlarına paralel olarak istihdam edilmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir