Mustafa Nevzat İlaç İş İlanları 2017

Mustafa Nevzat İlaç 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Mustafa Nevzat İlaç insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Mustafa Nevzat İlaç iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Kalite Güvence Eğitim Uzmanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Mustafa Nevzat İlaç Sanayi A.Ş. olarak amacımız mevcut çalışanlarımız için en iyi ortamı sağlayarak onların performanslarını arttırmak ve aynı zamanda kendilerini Mustafa Nevzat İlaç Sanayi A.Ş.’nin bir parçası gibi hissetmelerini sağlamaktır. Bu çerçevede İnsan Kaynakları ekibi olarak, en değerli varlığımız olan insan kaynağımızın Mustafa Nevzat’ın kurumsal değerlerini benimseyip bu değerleri geliştirebilecek kişilerden oluşmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

Amaçlarımız

  • Çalışanlarımız için en rahat şekilde çalışabilecekleri ortamı sağlamak,
  • Çalışanlara Mustafa Nevzat’ın bir üyesi olduklarını hissettirmek ve takım çalışmalarını desteklemek,
  • Çalışanların motivasyonlarını yakından takip etmek ve bunu arttırmak için gerekli yolları tespit ederek uygulanmasını sağlamak,
  • Çalışanların eğitim eksikliklerini belirleyerek bunların giderilmesi için eğitim programlarından yararlanmalarını sağlamak,
  • İşe yeni eleman alımında kişinin gereken yetkinliklere sahip olup olmadığını belirlemek
  • İşe alım sürecinde herkese eşit şekilde davranılmasını sağlamak,
  • İşe alımlarda sadece bugünün ihtiyaçlarını değil geleceği de düşünerek buna uygun şekilde eleman seçimini yapmak

Mustafa Nevzat İlaç Hakkında

Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş. Türkiye’nin önde gelen, en eski ve köklü ilaç firmalarından biridir. Firma 1923’te Üsküdar, İhsaniye’de Mustafa Nevzat Laboratuvarı adı altında kurulmuştur.

Kurucusu olan Prof. Mustafa Nevzat Pısak’ın çağdaş eczacılığın gelişmesinde, eczacılık eğitiminin batı yöntemlerine göre değiştirilmesinde ve Türk Eczacılık Endüstrisinin kurulmasında büyük rolü olmuştur.

Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş., 1957’de Mecidiyeköy’deki yeni binasına taşınmış ve aynı yıl anonim şirket haline dönüşmüştür. 1984’te Mecidiyeköy işletmesine ek olarak Yenibosna işletmesi kurulmuştur. 2003 yılında Mecidiyeköy’deki işletmenin büyük bir bölümü Yenibosna’ya taşınmıştır.

Bugün Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş. 1400 kişilik uzman kadrosu ve modern tesisleriyle Türkiye’nin önde gelen mamul ilaç ve ilaç hammaddesi üreticilerindendir.

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir