MSC Gemi İş İlanları 2017

MSC Gemi 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

MSC Gemi insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda MSC Gemi iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 – 18.00 Açıklama: İstanbul ofisleri çalışma saatleri; 08:00 – 17:30 arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: SATIŞ TEMSİLCİSİ, MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ, GEMİ KONTROL MEMURU, MSC Genel Başvuru, Engelli Personel

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Genel Nitelikler:

  • En az lise mezunu,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • İletişim becerisi ve takip yönü kuvvetli,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

İş Tanımı:

MSC Gemi Acenteliği A.Ş.’nin işe alımlarında değerlendirilmek üzere açılmış genel ilandır.

MSC Gemi Hakkında

Dünyanın en büyük konteyner taşıma şirketlerinden biri olan Mediterranean Shipping Company (MSC)’nin Türkiye temsilciliği, 1978’den 1995’e kadar Arkas taşımacılık şirketleri arasında yer alan, Arkas Denizcilik ve Nakliyat tarafından yürütüldü. Mayıs 1995’de MSC’nin Türkiye’deki taşımacılık hizmetleri ağını genişletmesi sonucu, yine Arkas içinde ayrı ve özerk bir ortaklık yapılanması ile MSC Gemi Acenteliği kuruldu.

MSC Gemi Acenteliği,  İstanbul (Marport, Yılport  ve Evyapport), İzmir (TCDD ve Nemport), Mersin, Bursa, Antalya, İskenderun, Trabzon ve Samsun gibi Türkiye’nin belli başlı limanlarından direkt ve aktarmalı servis sunmaktadır.

Armatörü MSC’nin desteğiyle MSC Gemi Acenteliği Türkiye, yüksek kapasiteli ve düzenli gelen gemileri, direkt hatları, son model araçlarla donatılmış kara ulaşım hizmetleri ve teknolojik gelişmelere ayak uydurarak hizmetlerini yüksek standartlara ulaştıran liman faaliyetleriyle dünyanın her yerinden her yerine hızlı, düzenli ve rekabetçi navlunlar sunan servisler vermektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir