Mondi Tire İş İlanları 2017

Mondi Tire Kutsan 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Mondi Tire Kutsan insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Mondi Tire Kutsan iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Makine Operatörü, Yetiştirilmek Üzere Makine Operatörü, İç Satış Temsilcisi, Muhasebe Sorumlusu, İnsan Kaynakları Uzmanı,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Şirketimiz 1974 yılında İzmir Tire’de kurulmuştur. 1991 yılından bu yana İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmekteyiz. 2007 yılının sonlarında dünya kağıt ve ambalaj sanayi sektörünün öncülerinden Mondi Group bünyesine katıldık ve 2009 yılında da “Mondi Europe & International Division” da yerimizi aldık. Ana faaliyet konumuz; oluklu mukavva kutu kağıt ve hurda kağıt üretimi ve satışıdır. Yenilikçi yaklaşımımız ve yüksek ahlaki standartlarımız ile ekonomimize hizmet vermekten onur duymaktayız.

30.000’den fazla çalışanı ile 31 ülkede yatırımı olan Mondi Grubu’nun bir parçası olarak bizler, en önemli değerimizin çalışanlarımız olduğuna inanıyoruz.

Performans Tutkusu , Önemseme , Dürüst ve Tutarlı Hareket Etme değerleri üzerine inşa ettiğimiz değerlerimizi günlük davranış tarzımız ve bakış açımız ile hayatımızın her noktasında yaşamak temel prensibimizdir.

Bu değerlerden yola çıkarak;

  • Nitelikli işgücü ihtiyaçlarımızı öncelikli olarak kendi içimizden sağlamayı hedefleriz.
  • Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerine önem verir, kariyer gelişimleri için ortam yaratırız.
  • İş sağlığı ve güvenliği konusunda çalışan bilinci oluştururuz.
  • Çalışanlarımız arasında hiçbir ayrım yapmaksızın sürekli öğrenmeye teşvik edecek uygun şartları sağlarız.
  • İnsana saygı unsurunu temel alan bir yönetim anlayışını oluşturarak etik değerleri uygularız.
  • Modern sistemler ile çalışanlarımızın yüksek performanslarının iş sonuçlarına yansımasını değerlendirir ve ödüllendiririz.
  • Çalışanlarımıza sürdürülebilir motivasyon sağlarız.

Amacımız ;

Mondi Değerlerimiz ve Kurum Kültürümüz ışığında, çalışanlarımızın gurur duyarak çalışacakları ve sektöründe en çok tercih edilen şirket konumunda olmak ve bunu sürdürmektir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir