Modern Ambalaj İş İlanları 2017

Modern Ambalaj 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Modern Ambalaj insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Modern Ambalaj iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Elektrik Bakım Mühendisi, Forklift Operatörü, Üretim Elemanı, Arıtma Elemanı, Sevkiyat Elemanı, Üretim Elemanı, Müşteri Temsilcisi, Mühendisler, Mekanik Bakım Elemanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Eren Holding bünyesinde faaliyet gösteren Modern Ambalaj, oluklu mukavva ambalaj üretimine 1997 yılında kurulan Çorlu tesisi ile başlamıştır.

Manisa, Kayseri, Bursa, Silivri, Gebze ve Eskişehir tesislerinin gruba katılmasıyla büyüyen şirket, bugün 158.000m² kapalı alana sahip 7 fabrikasıyla yılda 450.000 ton oluklu mukavva ambalaj üretebilmektedir. Bu miktar şirket bazında Türkiye’deki en büyük oluklu mukavva üretim kapasitesini oluşturmaktadır.

Personel Politikası
Eren Grubu  globalleşen dünyada, rekabette fark yaratabilmek için en önemli kaynağın “insan” olduğunun bilinciyle hareket etmektedir.

Bu amaçla çalışanlarının motivasyon ve memnuniyetine büyük önem vermektedir. Bünyesinde 6000 kişiye istihdam imkanı sağlayan Eren Grubu, kendi gelişim ve büyümesini gerçekleştirirken, topluma da faydalı olmayı hedeflemektedir.

Eren Grubu, çalıştığı kurumun geleceğiyle kendi hedeflerini birleştiren  ve yaptığı çalışmalarla değer yaratan insanların oluşturduğu bir yapıya inanmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir