MNG Kargo İş İlanları 2017

MNG Kargo 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

MNG Kargo insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda MNG Kargo iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: SAHA OPERASYON ELEMANI, SÜRÜCÜ, TAHSİLAT TAKİP ELEMANI, Çağrı Merkezi Elemanı, ACENTE / ŞUBE YÖNETİCİSİ, Motorlu Operasyon Elemanı, MOTORLU OPERASYON ELEMANI, GÜVENLİK GÖREVLİSİ,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Yenibiris.com

SAHA OPERASYON ELEMANI

İş Tanımı

Saha Operasyon Elemanı takım arkadaşları aramaktayız.

Aranan Nitelikler

  • Lise mezunu,
  • İnsan ilişkilerinde başarılı,
  • Çalışmasını engelleyecek herhangi bir rahatsızlığı bulunmayan,
  • 35 yaşını aşmamış,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
  • Bay – Bayan.

İşe Alım Sürecimiz

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. , en önemli varlığı olan insan kaynağını etkili şekilde planlamak, kurum değer, kültür ve stratejilerine en uygun kişileri belirleyerek, pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere sahip adayları uygun pozisyonlara yerleştirmeyi amaçlamaktadır.

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. ‘ de görev alacak personelin seçimi insan kaynakları departmanı ile ilgili bölümlerin koordineli çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilir.

İnsan Kaynakları birimine gelen tüm talepler değerlendirilerek pozisyonda görev alacak personelde olması gereken yetkinlikler tespit edilir, bu kriterlere göre yetkinlik ve teknik bazda mülakatlar gerçekleştirilir.

Mülakat ve test aşamalarında başarılı olan adaylar MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. ‘ de uygun pozisyonlara yerleştirilir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir