MMK METALURJİ İş İlanları 2017

MMK METALURJİ 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

MMK METALURJİ insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda MMK METALURJİ iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri:Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Yardımcı İşletmeler Şefi, Dilme Makinesi Operatörü, Boy Kesme Operatörü

Yazdırılabilir Başvuru Formu:Yok.

Başvuru Kanalları: [email protected] adresine mail yoluyla özgeçmişlerinizi ulaştırabilirsiniz.

MMK Metalurji;

  • Dünya genelinde yürütmekte olduğu tüm faaliyetlerinde elde ettiği büyük başarıda “İnsan”ı en önemli “Değer” olarak görür ve tüm süreçlerinin merkezinde “İnsanı” ön planda tutar.
  • Büyük ve mutlu bir  “Aile” olarak birlikte çalışma prensibini ilke olarak benimsemiştir.
  • Çalışanların, bünyesinde bulunmaktan gurur duyacakları bir Şirket olmayı amaçlamıştır.
  • Sürdürülebilir başarının kaynağının çalışan memnuniyetini artırmak olduğuna olan inançla; sürekli gelişim, paylaşım, bilgi, beceri ve yetkinliklerinin iyileştirilmesine yönelik planlı, bilimsel ve stratejik çalışmalar yürütmeye odaklanmıştır.
  • Tüm iş süreçlerinde, adil, objektif, saygılı, duyarlı ve etik olmayı hedeflemiştir.

İşe Alım

MMK Metalurji İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörlüğü’nün açık pozisyonlar için ilk hedefi, MMK Metalurji vizyon, misyon ve değerlerine uygun adayı bulmaktır. Bu amaçla, tarafımıza, web sitemizden, insan kaynakları sitelerinden ya da doğrudan ulaşan iş başvuruları, işe alım uzmanlarımız tarafından ön değerlendirmeye tabi tutulur, uygun görülen adaylar işe alım sürecinin ilk aşaması için davet edilir. Söz konusu ilk aşamada, adaya, uluslararası kabul görmüş bir “Kişilik Envanteri” ve “Yabancı Dil Testi” uygulanır. Yine işe alım uzmanlarımız tarafından “Yetkinlik Bazlı Mülakat” yöntemi ile işe alım sürecinin ilk aşaması neticelendirilir. İlk aşamada olumlu değerlendirilen adaylar ilgili departmanın orta ve üst düzey yöneticileri ile görüşme yapmak üzere tekrar davet edilir. Tüm bu süreçlerin sonunda başarılı bulunan adaya iş teklifinde bulunulur.

MMK Şirketler Grubu, ortak yönetim sistemiyle birleştirilmiş olan bağlı şirketleri içermektedir. Grubun amacı, aralıksız gelişim ve stratejisi ise uzun vadeli rekabet gücünü gerektirir.

Magnitogorsk Demir-Çelik Fabrikası A.Ş. 1932 yılında Magnitogorsk şehrinde, Ural dağları eteklerinde kurulmuştur ve dünyadaki en büyük metal ürün imalatçılarından biri ve Rusya pazarında ise liderdir. MMK A.Ş. hisseleri Londra Menkul Kıymetler Borsasında RTS (“MAGN”) olarak ve Moscow Interbank Currency Exchange (“MAGN”) işlem görmektedir. MMK A.Ş., yılda 14.5milyon ton sıvı çelik üretim hacmine sahip, demir cevheri ve hurdadan yüksek katma değerli ürün imalatı gerçekleştiren, tam döngülü bir demir-çelik fabrikasıdır. Dünya ekonomisi standartlarına uygunluk, sürekli modernizasyon ve öncü teknoloji, çok sayıda yatırım projesinin hayata geçirilmesi, dinamik bir şirket için anahtar kavramlardır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir