Mitaş İş İlanları 2017

Mitaş 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Mitaş insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Mitaş iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Cnc Torna Operatörü, Cnc Freze Operatörü, Irak Satış Temsilcisi, Mekanik Torna-Freze Operatörü, Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni, Mekanik Bakım Onarım Teknisyeni, İmalat Mühendisi, Satış Mühendisi, Konstrüktör Ressam, Yurtiçi Satış Mühendisi (Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep)

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Kurulduğu 1955 yılından bu yana MİTAŞ Enerji ve Maden İşleri Türk A.Ş. enerji, telekomünikasyon ve aydınlatma sektörleri için çelik direk ve yapılar ile aksesuarlarının tasarımı, imalatı ve galvaniz kaplanması konularında sürekli büyüyen bir firma olarak faaliyet göstermektedir.

Yıllar boyunca teknoloji, insan kaynakları, üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliğinde gelişmeye odaklanmış ve adanmış çalışan MİTAŞ sektörde kendini lider olarak konumlandırmış ve ürünlerini 5 kıtada 125’ten fazla ülkeye ulaştırmıştır.

Bünyesinde 1.500 personel ve 80’den fazla mühendis bulunduran MİTAŞ 42.000 m2’si kapalı olmak üzere 82.000 m2 büyüklüğünde üretim tesisinde, yıllık 90.000 ton çelik konstrüksiyon imalat ve 150.000 ton galvaniz kaplama kapasitesine sahiptir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir