Michelin İş İlanları 2017

Michelin 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Michelin insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Michelin iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Temsilcileri,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Bütün başvuruların aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir:

Michelin Lastikleri Tic.A.Ş. (İnsan Kaynakları Departmanı)
Büyükdere Cad.
Tekfen Tower No:209
4. Levent-İSTANBUL
Tel +90 212 317 52 00

[email protected]

Üniversite öğrencileri için yeni fırsatlar
100 yıldan daha uzun bir süredir Michelin’in tasarım ve üretim teknikleri, bilimsel ve teknolojik ilerlemelerde ön plana çıkmıştır. Bu da şirketimizin dinamizmi ve yaratıcılığının kaynağı olan işgücünü meydana getiren çalışanlar için ortak bir amaç olmuştur. Bunu aklımızda bulundurarak, satış ve pazarlama, finans, lojistik gibi alanlarda istihdam sağlamaktayız.

Fırsatlar   
100 yıldan daha uzun bir süredir Michelin’in tasarım ve üretim teknikleri bilimsel ve teknolojik ilerlemelerde ön plana çıkmıştır. Bu da şirketimizin dinamizmi ve yaratıcılığının kaynağı olan işgücünü meydana getiren erkekler ve kadınlar için ortak bir amaç olmuştur. Bunu aklımızda bulundurarak, satış ve pazarlama, lojistik, finans gibi alanlarda istihdam sağlamakta ve yeni fırsatlar sunmaktayız.

Gelecekteki yöneticilerimizde aradığımız özellik, iş ve yenilik tutkusuna ilaveten zorlukların üstesinden gelme arzusudur. İşe alma sürecimiz adayların özgeçmişlerinin ve ön yazıların seçilmesiyle başlamaktadır.
İlgileniyor musunuz?

İlgileniyorsanız, lütfen insan kaynakları bölümüne özgeçmişinizi ulaştırınız. İrtibat bilgilerini burada bulabilirsiniz.

BAŞVURU

Bize yazmadan önce, şirket web sitemizi ziyaret ederek bilgi edinmek için birkaç dakikanızı ayırınız.

Düzenli maaş değerlendirmeleriyle rekabetçi maaş
Daha fazla eğitim ve mesleki yeterlilikler için destek
Mali destek sağlanan özel sağlık hizmet planı
İşyerinde fırsat eşitliğinin artırılması ve ayırımcılığın ortadan kaldırılması politikası

MICHELIN istihdamda eşit fırsat ilkesine KENDİSİNİ ADAMIŞTIR ve bir çalışan veya iş başvurusunda bulunan bir kişiye yaş, cinsiyet, medeni durum, ırk köken, milliyet, dini inanç veya sakatlık temelinde daha az iyi muamele edilmesiyle sonuçlanabilecek olan herhangi bir eylem veya usule karşı koymaktadır.

ŞİRKET ilgili yasalar uyarınca sorumluluklarını BİLMEKTEDİR ve istihdam politikaları sayesinde bireylerin adil, eşit ve ilgili yetenekleri, becerileri ve yeterlikleri ile tutarlı olan muameleye tabi tutulmalarını sağlamaktadır. Gerektiğinde uygulanan olumlu eylem tedbirleri gerçek fırsat eşitliğine ulaşılmasını sağlayacaktır.

ÇALIŞANLARDAN HER BİRİSİ aynı zamanda işyerinde itibar ve saygı ile muamele görme hakkına sahiptir. Herhangi bir birey veya grubun bir diğeri tarafından rahatsız edilmesi bu hakkı ihlal eden ayırımcılığın bir türüdür. Şirket, böyle bir kabul edilemez ve potansiyel olarak hukuk dışı davranışın vuku bulmamasını sağlamaya kendisini adamıştır.

MICHELIN bu Politikanın geliştirilmesine bütün çalışanların faal katılımını GEREKTİRMEKTEDİR. Bu önemli konular üzerinde birlikte çalışarak, her bir çalışanın kendi potansiyelinin sınırlarını geliştirebileceği, ayırımcı uygulamaların olmadığı bir ortam sağlayacağız.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir