Mey İçki İş İlanları 2017

Mey İçki 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Mey İçki insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Mey İçki iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Ürün Müdür Yardımcısı, Laborant, Satış Geliştirme Şefi, Pazarlama Stajyeri, Bölge Satış Sorumlusu, Bakım Mühendisi, Bölge Satış Sorumlusu, Depo Amir Yardımcısı, İdari İşler Elemanı-(ENGELLİ), Satınalma Sorumlusu

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi Kariyer.net

Kariyer

Mey olarak, fark yaratan insan kaynağının en değerli gücümüz olduğuna inanıyoruz. Lider markalarımızın arkasında yaratıcı, profesyonel ve yetkin bir takımın olduğu düşüncesiyle hareket ediyoruz. Dünyanın en büyük alkollü içki üreticisi Diageo’ nun uluslararası alanda bize kattığı güç ve deneyimler doğrultusunda, kategorilerinin lideri birçok yerel ve global markamızın başarısını takım arkadaşlarımızla paylaşıyoruz.

Mey’in alkollü içkiler sektöründeki liderliğini ve müşteri sadakatini devam ettirmesindeki en önemli önceliğin, takım arkadaşlarımızı seçerken ortaya koyduğumuz “şirkete katma değer sağlayabilecek, farkındalığı ve potansiyeli yüksek bireyleri kazandırma” stratejisine bağlı olduğuna inanıyoruz.

Mey olarak iş başvurularında dil, din, ırk ve cinsiyet farkı gözetmeksizin fırsat eşitliği sağlamanın temel prensibimiz olduğunu belirtmek isteriz.​

İş Fırsatları

Şirketimiz, alanında uzmanlaşan profesyonellere önemli iş fırsatları sunmakla beraber, genç yeteneklere yönelik kariyer gelişiminde donanımlı yetişmeyi sağlayabilecek pek çok kariyer fırsatlarına sahiptir.

Mey içki olarak işe alım süreçlerini titiz, objektif ve birden çok basamaklı mülakatlar ve modern seçme teknikleri kullanarak pozisyona özgü teknik uygulamalar geliştirerek sürdürmekteyiz.

Siz de; dünyanın en büyük alkollü içki üreticisi olan şirketimizde, kariyerinize yön vermek, tedarik zinciri, marka ekipleri, geniş satış ve dağıtım ağının bir parçası olarak; mevcut kariyer fırsatlarını değerlendirmek istiyorsanız; aşağıdaki linkleri kullanarak özgeçmişinizi oluşturabilir ya da önceden özgeçmişinizi sisteme kayıt ettiyseniz ilanlarımıza başvuru yaparak bize ulaşabilirsiniz.

Staj İmkanları

Sadece başarılı bir öğrenci olmak, kariyer basamaklarında yükselebilmek için her zaman doğru anahtar olmayabilir. Günümüz rekabet ortamında takımımızın bir üyesi olabilmek için üniversite hayatınız sürecinde de bizlere katılabilirsiniz. Mey İçki olarak genç profesyonellerin iş hayatına başlama sürecinde, teorik kazanımlarla pratik uygulamaları bir araya getirilebildiği oranda başarılı olduğuna inanıyoruz. Üniversitede okurken,

İş hayatına adım atabilecek ders programını yaratabiliyorum,
Gelecekte yeni mezun adaylardan bir adım ileride iş arama sürecine başlamak istiyorum,
Sektörün öncü firması olan Mey İçki’de yeni kazanımlar elde etmek ve “Geleceğimi Mey İçki’de şekillendirmek istiyorum” diyorsanız bize başvurun.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir