Metro Turizm İş İlanları 2017

Metro Turizm 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Metro Turizm insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Metro Turizm iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Muavin, Şoför, Gişe yetkilisi, Depo Görevlisi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

TURİZM SEYAHAT ORGANİZASYON VE TİCARET A.Ş.

Türkiye’nin en büyük karayolu yolcu taşıma şirketi, ciro büyüklüğü ve taşınan yolcu sayısı açısından Türkiye’nin en büyük karayolu yolcu taşıma şirketi konumunda olan Metro Turizm’in filosunda 213 kendi öz malı olmak üzere toplam 1460 otobüs bulunmaktadır. Genç araç filosunu sahip olup, yaş ortalaması 3’tür.Bağlı bulunduğu Metro Holding’in güçlü sermayesi ve etkin organizasyon yapısının yanı sıra Metro Turizm, Türkiye’nin dört bir yanına yayılan 76 ilde toplam 1.000 adet aktif acentesiyle yurt içi ve yurt dışı bilet satış ağıyla rakipleri karşısında önemli bir üstünlüğe sahiptir. Günde ortalama 1300 sefer gerçekleştirip, yılda ortalama 18.360,967 yolcu taşımaktadır. 400 adet şehir içi servis aracı ile yolcuları şehir içi ulaşımlarını sağlamaktadır.

MİSYONUMUZ
Karayolu yolcu taşımacılığında sektör lideri olan Metro Turizm’in üstün nitelikli ve sorumluluk sahibi çalışanlar tarafından en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

VİZYONUMUZ
Çalışanlarımızın başarısında etkin rol oynayan ve motivasyonlarını artıran bir çalışma ortamı oluşturarak üst düzeyçalışan memnuniyetini sağlamak, topluma karşı duyarlı,değerlerimize önem veren, şirket hedeflerimizi gerçekleştirme amacına yönelik hareket eden üstün nitelikli çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini geliştirip, ortaya koyarak yüksek performansa sahip bir organizasyon meydana getirmektir.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
Metro Holding;üç bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet gösteren Büyük Bir Aile’dir.
En önemli sermayemiz ise İnsan Kaynağıdır.
Metro Ailesi;hızlı düşünebilen, dinamik,takım çalışmasına yatkın ve gelişen teknolojiye ayak uydurabilen çalışma arkadaşlarıyla daha da büyümeyi hedeflemektedir.
Bu doğrultuda çalışanlarımızın;

  • Her türlü kişisel ve mesleki gelişimleri için uygun bir çalışma ortamı sağlamak,
  • yüksek performansı ödüllendirmek ve düşük performansı iyileştirme yolunda eğitim vermek,
  • takım halinde çalışma ve karşılıklı yardımlaşmayı destekleyen çalışma ortamının sürekliliğini sağlamak,
  • doğru işe doğru adayı yerleştirmek,
  • belirlenen hedefler doğrultusunda sürekli gelişen ve iyileşen organizasyon olma ilkelerinin şirket bünyesinde benimsenmesine katkıda bulunmak, insan kaynakları politikalarımız arasında yer alır.

Metro Holding İnsan Kaynakları olarak, hedeflerimize ulaşabilmek için çalışanlarımızın şirket başarısındaki rolünü ön plana çıkarabilme ve böylece insan kaynağına daha iyi odaklanma bilinciyle hareket ediyoruz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir