MetLife Emeklilik ve Hayat İş İlanları 2017

MetLife Emeklilik ve Hayat 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

MetLife Emeklilik ve Hayat insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda MetLife Emeklilik ve Hayat iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Staj başvuruları için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar:  Bireysel Emeklilik Aracısı, Muhasebe Müdür Yardımcısı/Şef, Gözetim, Kontrol Uzmanı, Muhasebe Stajyer,  Tele Satış Müşteri Temsilcisi,  Finansal Danışman, Uzman Kurumsal Finansal Danışmanı,  Kurumsal Proje Danışmanı, Satış Sonrası Hizmetler Müşteri Temsilcisi, Inbound Müşteri Hizmetleri Temsilcisi, Operasyon Uyum & Talep Yönetimi Uzmanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

MetLife, İnsan Kaynakları’nda süreç odaklı bir yaklaşım izleyerek, işe alım, eğitim, performans değerlendirmesi, yetenek yönetimi, kariyer yönetimi ve ücret yönetimi konularında uygulamalarını geliştirmiştir.

İşe alım süreci…. Eşit Çalışma Fırsatı Tanıyan İşveren olmak..

MetLife yeni oluşturulan veya açık olan pozisyonlar için en iyi adayların başvurmasını sağlamayı ve bu adayların işe alımlarını gerçekleştirmeyi ve iş başvurusunda bulunan bütün adaylara “Eşit Çalışma Fırsatı Tanıyan İşveren” olmayı hedeflemektedir. Bütün seçme ve işe alım prosedürleri ve bu çerçevede alınan kararlar MetLife’ın, muhtemel adayları yeteneklerine, bilgilerine, yetkinliklerine göre değerlendirerek eşit fırsat tanıma ilkesini gösterecek şekilde düzenlenmiştir.

Şirketimizde oluşan açık pozisyonlar önce şirket içinde tüm çalışanlara duyurulmaktadır. Kurum kültürünün devamı açısından yönetimsel pozisyonların özellikle şirket tarafından yetenek yönetimi ile yetiştirilen çalışanlar tarafından doldurulmasına özen gösterilmektedir.

Hedefimiz, sürekli gelişime ve öğrenmeye açık, kabiliyetli, yetkin, yaptığı işte mutlu, yüksek performanslı, iş performansını arttırmaya gayretli çalışanlarla, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede sağlanması ve sürdürülmesidir.

Performans Yönetim Süreci..

Haziran ayı ve yıl sonunda olmak üzere toplam iki kere performans değerlendirmesi yapılmaktadır. Yıl sonunda yapılan değerlendirmede, bir sonraki yılın hedefleri belirlenirken, yıl ortasında ise hedef revizyonu gerçekleştirilmektedir.

Sürekli Gelişim Anlayışı…

Eğitim ve  Gelişim Planlaması: Her bir çalışanın önce kendisinin doldurduğu kişisel gelişim  planı yöneticisi tarafından gözden geçirildikten sonra IK ile paylaşılır. IK departmanı bu formları inceleyerek önce departman bazlı sonra kişi bazlı eğitim planlamasını yapar. Gerekli noktalarda ölçme değerlendirme merkezi, 360 derece geri besleme gibi ölçme ve değerlendirme araçlarını kullanır.

Şirket İçi Yetenek Yönetimi: Her yıl MetLife global yönetim ekibimizle paylaşılmak üzere iyi derecede İngilizce bilen, mobil olabilen, değişim ve gelişime yatkın, organizasyonun değerlerini uygulayan ve benimseyen genç yeteneklerimizi seçmekte ve kendileri ile de paylaşım toplantıları yapmaktayız. Bu grubumuz  yıl bazında yenilenmekte ve gruba farklı kişiler eklenebilmektedir.

Ücretlendirme Süreci ve Yan Haklar…

Ücretlendirme ve Sosyal Haklar: Şirketimizde pozisyon bazında önceden belirlenmiş ücret skalası bulunmaktadır. Bu skalaya göre gerek işe alımlar, gerekse de terfiler değerlendirilmektedir. Ayrıca Sağlık Sigortası, Hayat Sigortası, Pozisyon bazlı değişen miktarlarda Bireysel Emeklilik katkı payı, yemek ve ulaşım ödeneği sunulmaktadır.

Sosyal Aktivite : Şirket çalışanlarının oluşturduğu bir ekip tarafından yürütülen ve İnsan Kaynakları gözetiminde yönetilen MetLife Sosyal Aktivite Grubu, şirket içi takım çalışmasını güçlendirmek, çalışanların sadece iş ortamında değil; sosyal ortamda da birbirlerini tanımak sureti ile daha iyi ekip olabilmelerine katkı sağlamak için, aylık periyotlarla tüm çalışanların katıldığı özellikle takım oyunları ve çeşitli eğlenceli  aktiviteleri  organize etmektedir.

Sosyal Sorumluluk: Şirket çalışanlarının oluşturduğu bir ekip tarafından yürütülen ve İnsan Kaynakları gözetiminde yönetilen MetLife Sosyal Sorumluluk Grubu, kurumsal sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmektedir. Bu kapsamda sivil toplum örgütleri ve çeşitli yardım kuruluşları ile bağlantıya geçilerek, MetLife Kurumsal Değerleri ile örtüşen değişik alanlarda birbirinden farklı çalışmalar yapılmaktadır.

İzin Politikamız: 1-5 yıl arası çalışanlar için 14 gün, 6-15 yıl arası çalışanlar için 20 gün, 15 yıldan fazla süre çalışanlar için ise 26 gün şeklinde uygulanmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir