Meteksan İş İlanları 2017

Meteksan 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Meteksan insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Meteksan iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

Kariyer

Meteksan Savunma, klasik kariyer planlama yerine, çalışanın kariyerini sahip olduğu bilgi, yetenek, beceri ve güdülerinin geliştirilmesi ile çalışmakta olduğu organizasyon içindeki ilerleyişinin ya da somut olarak yükselmesinin planlanıp, bu sürecin yönetilmesi şeklinde yürütür. Potansiyeli yüksek kişileri organizasyonumuza kazandırmak, sonrasında bu yönde sürekliliği sağlamak ve onları daha üst sorumlulukları almaya hazırlayarak kariyer gelişimlerini takip etmek Kariyer Yönetim Sistemi’mizin temelini oluşturur.

İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım süreci’nde yaklaşım, sadece istenilen görevin gerekliliklerini karşılayacak adaylara değil, Meteksan Savunma içinde daha önemli görevleri üstlenebilecek potansiyele sahip kişileri seçebilmektir. Şirketimiz bünyesine katılan kişiler için ünvanlara bakılmaksızın verimli ve katma değer yaratan çalışmalar beklenir. Bu doğrultuda, mülakatlar öncelikle İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından yetkinlik bazlı gerçekleştirip olumlu olan adayların teknik birim yöneticileri ile görüşmelerini sağlama şeklinde organize edilir. 3D İlkesinin ışığında (Doğru iş, Doğru zaman, Doğru yer) birlikte nihai karar verilir.

İşe yeni başlayan çalışan, şirket kültürünü, şirket hedef ve beklentilerini tanımlayarak çalışanın bu beklentileri yerine getirebilmesi için gerekli bilgileri paylaşmak amacıyla Oryantasyon (Uyum) programına dahil edilir. Bu süreç İK ile başlayıp çalışanın katıldığı bölümde yer alan ilgili kişilerin öncülüğünde devam eder. Böylelikle, yeni başlayan çalışanlar şirkete katıldıkları ilk günden itibaren şirket prosedür, politika, mevcut çalışan ve fiziksel ortama daha kısa sürede adapte olur.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir