Met Global İş İlanları 2017

Met Global 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Met Global insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Met Global iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

1995 yılında kurulan Met Global, IATA,  ASTA,  ABTA ve A grubu TURSAB üyesi olan, bünyesindeki hizmetleri teknolojik alt yapılarla destekleyen bir turizm şirketidir.
THY ve IATA üyesi olan tüm havayolu şirketlerinin biletlerini satmak yetkisine sahip firmamız, yapmış olduğu yatırımlarla, yurt içinde ve yurt dışında otellerle karşılıklı yapılan anlaşmalar sonucunda otel rezervasyon hizmetlerini en iyi fiyat ve kontenjan garantisiyle sunmaktadır.

Yurtdışında en iyi fiyat garantisi ve farklı destinasyonlardaki yüzlerce otel seçeneğini Türkiye’de ve dünyada online olarak sunan  Met Global, bu sistemle beraberinde müşterilerine en avantajlı fiyatları ve anında rezervasyon hizmetini getirmiştir.

Müşteri İlişkileri, Incoming, Outgoing,  Bilgi Teknolojileri, B2B ve B2C Pazarlama, Muhasebe ve Finans,  Incentive, Outgoing, İş Zekası ve İnsan Kaynakları departmanlarımızda çalışan 300 kişilik kadromuzla İstanbul Harbiye ve YTÜ Davutpaşa Teknopark ofisimizde hizmet vermekteyiz.
Bunun yanı sıra Met Global’ın, Amerika, İngiltere, Kıbrıs, Hindistan’da da ofisleri bulunmaktadır.

İnsan Kaynakları Politikamız

Teknoloji tabanlı bir turizm şirketi olarak şimdiye kadar bu konuda birçok ilke imza atmış olan Metglobal, hedeflerini sahip olduğu insan kaynaklarından aldığı güçle gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Şirketimiz bulunduğu sektörde bir Akademi gibi bilinmekle birlikte, çalışanlarına inisiyatif vererek onların gelişimine katkı sağlamalarına, kazandıkları iş bilgisi ve deneyimlerini zenginleştirmeye, yurtdışı deneyimleri de edinmelerine olanak sağlar.

Çalışanlarını titizlikle seçerek onların kariyer yolunda her daim yanında olan, onları geliştiren ve destekleyen bir İnsan Kaynakları politikamız vardır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir