Mercedes Benz İş İlanları 2017

Mercedes Benz 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Mercedes Benz insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Mercedes Benz iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Şirketimiz Mercedes-Benz Türk, Türkiye’deki liderlik konumunun gerektirdiği çağdaş ve stratejik İnsan Kaynakları uygulamalarına, şirket çalışanları ve stajyerlerin eğitimine ve Türk toplumuna hizmet sunmaya özellikle önem vermektedir.

Bu bağlamda çalışan profilimizi, mesleğinde uzman, gelişmiş sosyal yetkinliğe sahip, şirkete ve çalıştığı fonksiyona yönelik motivasyonu yüksek; öğrenmeye, kendini geliştirmeye ve katma değer yaratmaya istekli şeklinde tanımlamaktayız.

Geliştirdiği öncü teknolojiler, üstün ürün kalitesi ve “Mükemmelliğe Adanmışlık” ilkesi ile içinde bulunduğu sektörün geleceğini şekillendirme misyonuna sahip şirketimizin global rekabet koşullarında mükemmel konumunu muhafaza edip geliştirmesi yolunda, çalışanlarımızı şirketimizin “Kârlı ve Sürdürülebilir Büyüme” vizyonuna paralel olarak sürekli gelişimini hedeflediğimiz en önemli kaynağımız olarak görmekteyiz.

Gerçekleştirilen mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra rekabet ortamında şirketleri güçlü kılan yönetici ve yönetici adayı eğitimlerine de önem veriyoruz. Bu doğrultuda tüm çalışanlarımızın kendi kişisel gelişimlerinin sorumluluklarının farkında olacakları yüksek performanslı bir çalışan kültürü yaratmayı arzuluyoruz.

Bizce etkin İnsan Kaynakları Yönetimi, uluslararası platformda kabul görmüş modern İnsan Kaynaklari uygulamalarını hayata geçiren ve şirketi daha iyi bir geleceğe taşımak için gerekli entegre sistemlerin oluşturulduğu ve yönetildiği süreçler topluluğudur.

Mercedes-Benz Türk ailesine katıldığınız ilk günden itibaren profesyonel gelişiminizi sağlamak üzere ihtiyaç duyduğunuz gelişim alanlarına odaklanan çok sayıda gelişim olanakları sunmaktayız.

Mercedes-Benz Türk ailesinin bir üyesi olduğunuzda,

  • eğitim faaliyetlerimizin başlangıç noktasında yer alan oryantasyon eğitimi sayesinde, şirket ve markamızı yakından tanıma ve birim faaliyetlerimiz ile güncel projeler hakkında detaylı bilgi edinme fırsatı bulur,
  • seçkin eğitim ve danışmanlar ile gerçekleştirdiğimiz kişisel gelişim programları ile belirli yetkinlik alanlarında bilgi ve beceriler kazanabilir,
  • tanınmış konuşmacıları misafir ettiğimiz konferans ve söyleşilerimize katılarak yeni bakış açıları elde edebilir,
  • ihtiyaca yönelik öngörülen yurtdışı eğitim olanaklarından faydalanabilir,
  • bünyemizde yer alan Teknik Eğitim Merkezi’nde sunduğumuz, ürün ve proseslere yönelik mesleki eğitimler ile desteklenir,
  • her kademedeki çalışanlarımıza sunulan Yabancı Dil Eğitimi Destek Süreci’nden yararlanarak yabancı dil yetkinliğinizi geliştirebilir,
  • MBA, Yüksek Lisans ve Doktora programlarına katılımda sunduğumuz destek ile pratik bilgilerinizin yanı sıra teorik bilgilerinizi de geliştirme ve güncelleme olanağına kavuşursunuz.
 

Aramalar: , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir