Mengerler İş İlanları

Mengerler 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Mengerler insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Mengerler iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Danışmanı, BİNA BAKIM ONARIM GÖREVLİSİ, Muhasebe Sorumlusu, Aktif Satış Danışmanı, Müşteri Danışmanı, Finans Elemanı, Mekaniker, KAMYON SATIŞ DANIŞMANI, Kaporta Teknisyeni, Kaporta Ustası, Mekaniker, SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları:

İş Başvuruları

  1. Açık olan pozisyonlarda personel ihtiyacını karşılamak için verilen ilanlara yapılan müracaatlar ilgili kriterlere göre değerlendirilerek yeterli bulunan adaylar görüşmeye davet edilir.
  2. Şirketlerimizin insan kaynakları departmanlarına bizzat başvuru yapılabilir.

Pozisyonun gerektirdiği koşulların dışında adaylarda aranan genel özellikler

– Dinamik, Takım/Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim yetenekleri gelişmiş olmak
– Hedef odaklı çalışan, sorumluluk sahibi,dinamik, araştırıcı, sorgulayıcı ve çözüm üretici olmak.

Staj Başvuruları
Stajyer miktarı her yıl ihtiyaca göre belirlenmekte ve gerekli koşulları taşıyan stajyer adaylarının başvuruları kabul edilmektedir.

Mengerler Hakkında

Ahmet Veli Menger Holding A.Ş. grubunun otomotiv sektöründeki temsilcisi Mengerler Ticaret Türk A.Ş. 1939 yılında kurulur. On yıllık kısa bir sürenin ardından, 1949 yılında şirket Daimler Benz AG’nin Türkiye’deki tek temsilcisi olur. 1958’de Mengerler İstanbul Davutpaşa Servisi tüm Mercedes-Benz araçlarına hizmet vermek amacı ile kurulur.

1953 yılında Mengerler Ticaret Türk A.Ş.’nin sermayesi 2 milyon TL* iken, 1977’de sermayemiz 50 milyon TL* seviyesine yükselmiştir. 1967 yılında Mengerler Ticaret Türk A.Ş. nin (%32) ortaklığı ile OTOMARSAN (Otobüs ve Motorlu Araçlar Sanayi A.Ş) kurulmuştur.

1982 yılında Mengerler Ticaret Türk A.Ş.’nin yıllık sermayesi 500 milyon TL’ye* ulaşır. 1984 yılında Daimler-Benz AG’nin Türkiye’deki tüm faaliyetlerini tek bir çatı altında toplama kararı almasını takiben Mengerler Ticaret Türk A.Ş.’ye ait olan tüm Genel Temsilcilik yetkileri Otomarsan Anonim Şirketi’ne geçer. Şirket, kurucu ortak olma özelliğini devam ettirir.

1990 yılında Mengerler Ticaret Türk A.Ş. ortaklığı olan OTOMARSAN A.Ş.’nin ticari ünvanı Mercedes-Benz Türk A.Ş. olarak değişir. 1999 yılında Mengerler Ticaret Türk A.Ş., Mercedes-Benz Türk A.Ş.’de varolan tüm hisselerini Mercedes-Benz’e satar ve ortaklıktan ayrılır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir