Medline Hastaneleri İş İlanları 2017

Medline Hastaneleri 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Medline Hastaneleri insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Medline Hastaneleri iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Ebe Hemşire, KARDİYOLOJİ UZMANI, Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Radyoloji Teknikeri, Ameliyathane Hemşiresi, Beslenme ve Diyet Uzmanı, Anjio Teknikeri, Anestezi Teknikeri, Acil Tıp Teknisyeni, Ebe Hemşire, Hemşire

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Ulusal bir güç olma yolunda ilerlerken takım çalışmasını, etkin iletişimi, etik kuralları ve sisteme gönül vermeyi ön plana çıkaran Medline Kültürü’nün oluşmasını amaçlıyoruz.

Bu doğrultuda,

  • Çalışan memnuniyetine odaklanmış,
  • Adil işe alım ve yerleştirme süreçleri uygulayan,
  • Etkin eğitimler ve yönlendirmeler ile öğrenen ve öğretebilen bir yapıyı tetikleyen,
  • Performans yönetim sistemleri ile verimlilik ve üretkenliği destekleyen
  • Profesyonel insan kaynağı yapısının sürdürülebilir gelişimini sağlayan
  • En değerli sermaye olan insan gücünün aidiyet duygusu ile kalıcılığını temin eden insan kaynağı yönetim sistemini kurmak için çalışıyoruz.

Medline Hastaneleri Hakkında

Medline Acil Sağlık, 1995 yılında Türkiye’nin özel sektördeki ilk acil sağlık hizmetleri şirketi olarak kurulmuş ve alanında özel sektörün en büyük şirketi olmuştur. Medline Acil Sağlık, her yıl kurumsal anlaşmalarla yaklaşık 2,5 Milyon kişiye ve farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış sağlık hizmet pakatleriyle 10,000 bireysel üyesine hizmet taahhüdü sunarak büyük bir Medline Ailesini oluşturmuştur. Medline Acil Sağlık, İstanbul ve Ankara’da kendi ekipleri ile olmak üzere tüm Türkiye’de 400’ün üzerinde anlaşmalı kurumu ile 9 saat yoğun bakım destekli doktorlu ambulansları sayesinde karadan ve havadan olmak üzere bugüne kadar 300,000 vakaya müdahale etmiştir. Bu vakaların %40’ını olay yerinde tedavi eden Medline Acil Sağlık, uluslararası saygınlığa sahip Joint Commission International tarafından acil sağlık alanında akredite olan Türkiye’deki ilk ve tek, dünyada da ikinci özel acil sağlık kurumudur. Medline Acil Sağlık, bu başarılarıyla 2011 yılında yapılan bağımsız bir pazar araştırmasına göre İstanbul’da %70, Türkiye genelinde ise %35’lik bir oran ile en çok tanınan markalar arasında yer almaktadır. Her yıl ortalama %10 büyüyen Medline Acil Sağlık, ambulans navigasyon cihazlarına alarm merkezinden vaka adres bilgisinin uzaktan yüklenmesi, ambulanslardan mobil EKG bilgisinin online olarak hastanelere gönderilmesi, kronik rahatsızlıkların akıllı cep telefonları üzerinden takip edilmesi  gibi acil sağlık sektöründe öncü teknolojik uygulamaları başarıyla hayata geçirmiştir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir