Matay İş İlanları 2017

Matay 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Matay insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Matay iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar:

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Matay Otomotiv bir Orhan Holding kuruluşudur. 1987 yılında Sn. İbrahim Orhan tarafından otomotiv sanayine komple egzoz sistemleri üretmek üzere kurulmuştur.

Ağustos 1993 tarihinde KOÇ HOLDİNG ve MAGNETI MARELLI (Fiat Grup İTALYA) ile ortaklık gerçekleştirmiştir. 2003 yılı sonunda Koç Holding’in ülke genelinde yan sanayiden çekilme kararı ile ortaklığı Orhan Holding’e devredilmiştir.

Görükle üretim tesisi 26.000 m² arsa üzerinde 17.500 m² fabrika binası ile 1.500 m² idari sosyal binadan oluşmaktadır.

Karacabey tesislerinde 2008 yılında ASM egzoz üretimi, 2009 yılında da boru üretimi faaliyetleri başlamıştır.

Karacabey fabrikası 17.000 m² alan üzerine kurulmuştur. 7.000 m² kapalı alana sahip olup, 3.000 m² kapalı alanda boru üretimi yapılmaktadır. Matay Türkiye OEM pazarında lider durumdadır. Ticari araç ve binek otoların egzoz sistemleri üretim gamında yer alır.

Oyak Renault, Tofaş, Hyundai Assan, Honda, Karsan ve Faurecia işbirliği ile Ford Otosan tarafından üretilen araçlara komple egzoz tedarik etmektedir. Üretiminin %95’ini yerli pazar OEM oluşturmaktadır. BVQI tarafından yapılan denetim sonrasında ISO/TS 16949 belgesini almıştır. Kaliteye verilen bu önemin yanısıra çevreye verilen önemin bir sonucu olarak ISO 14001 belgesine de sahiptir.

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir