Mars Lojistik İş İlanları 2017

Mars Lojistik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Mars Lojistik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Mars Lojistik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Yurtdışı Filo Operasyon Uzmanı, Müşteri Süreç Geliştirme Uzman Yardımcısı, Müşteri Geliştirme Uzmanı, DEMİRYOLU OPERASYON UZMANI, Saha Satış Sorumlusu, Engelli Personel

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İş Başvuruları

İşe alım sürecimizin amacı, firmamızın stratejileri doğrultusunda doğru çalışanı doğru zamanda seçmek ve en uygun pozisyona yerleştirmektir.

Hızla gelişen bir sektörde değişimi ve gelişimi yönlendiren Mars Logistics’te sizinle beraber yeni başarılara imza atmak ve geleceği oluşturmak istiyoruz. Şirketimize, Internet, elektronik posta, faks aracılığıyla veya bizzat gelerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, yeni mezun, dinamik ve başarılı gençleri tanımak ve şirketimize kazandırmak amacıyla üniversitelerin düzenlediği Kariyer Günleri’ne katılarak Mars Logistics’i tanıtıyor ve iş başvurularını kabul ediyoruz.

Mars Lojistik Hakkında

Mars Logistics, Karayolu Taşımacılığı, Havayolu Taşımacılığı, Denizyolu Taşımacılığı, Demiryolu Taşımacılığı, Fuar ve Etkinlik Lojistiği, Proje Taşımacılığı, Intermodal Taşımacılık, Gümrükleme, Sigorta, Depolama ve diğer tüm lojistik hizmetlerinin kusursuz olarak sunulduğu, sektöre sayısız yenilikler getirmiş olan kurumsal bir lojistik firmasıdır. Çatısı altında topladığı şirketleri, 1000’nin üzerinde profesyonel çalışanı, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla, tam hizmet politikası güden organize bir kurum olarak yapılanmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir