MAPFRE GENEL SİGORTA İş İlanları 2017

MAPFRE GENEL SİGORTA 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

MAPFRE GENEL SİGORTA insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda MAPFRE GENEL SİGORTA iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Sigorta Teknik Pazarlama Personeli, Oto Boya Ustası, Sistem ve Alt Yapı Uzman Yardımcısı, Oto Boya-Kaporta-Mekanik Ustaları, PDR-Mini Onarım Ustası, Oto Dışı Hasar Uzman Yardımcısı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İşimiz insan, gücümüz insan…

MAPFRE GENEL SİGORTA olarak, ilkelerimizi ve değerlerimizi benimseyen her çalışanımıza takımın ayrılmaz parçası gözüyle bakıyoruz. Bunun en açık göstergesi, genel müdürümüz dahil birçok yöneticimizin 10 yılı aşkın süredir MAPFRE GENEL SİGORTA’da çalışıyor olmasıdır. Kadromuz, 35 yaş ortalamasıyla, hem deneyimli hem de genç. Çalışan profilimizle, ilgili diğer istatistikler aşağıdadır.

MAPFRE Hakkında

Başta İspanya, Avrupa ve Amerika olmak üzere dünya çapında sigortacılık, reasürans, asistans ve finansal hizmetler alanlarında faaliyet gösteren MAPFRE,, İspanya’nın en büyük sigorta grubudur. Grup, aynı zamanda, Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye’de de faaliyetlerini sürdürmektedir.

2008 sonu itibarıyla Grup bünyesinde, 16.838’i İspanya’da, 16.091’i Amerika’da ve 1.674’ü diğer ülkelerde olmak üzere 34.603 kişi çalışmaktadır.

MAPFRE, tüm sigorta branşlarını kapsayan, zengin çeşitlilikte bir ürün portföyüne sahiptir. Müşterilerinin her türlü hizmet ihtiyacının karşılanması ve mal varlıklarının güvencesi için özel olarak geliştirilmiş rekabetçi çözümleri ile faaliyette bulunduğu tüm ülkelerde farklılaşan MAPFRE, aynı zamanda yatırım ve emeklilik fon yönetim faaliyetlerinde de bulunmaktadır..

Grubun konsolide gelirleri, 2008 yılında 18.270 milyon Euro’yu aşmış olup, bunun 14.300 milyon Euro’yu aşkın kısmı sadece reasürans ve direkt sigorta faaliyetlerinden elde edilmiş olan primlerdir.

2008 yılında, brüt gelirlerinde 1.383 milyon Euro’ya ulaşmış olan Grubun tüm aktivitelerine ilişkin konsolide varlıkları ise 47.759 milyon Euro üzerinde bir değere ulaşmıştır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir