Manpower İş İlanları 2017

Manpower 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Manpower insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Manpower iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Teknik Satış Uzmanı, Departman Asistanı, Montaj Elemanı (Günlük), Depo Elemanı, Resepsiyonist, Acente Temsilcisi (Bursa)

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Manpower’da bizler bireylere, şirketlere ve hükümetlere doğru seçimleri yapmaları, değişen çalışma dünyasında bugün olanlardan faydalanmaları ve geleceğin getireceklerini kavramaları için yardımcı oluruz.

Bu bölümde yönetim yapımız, tarihçemiz, değerlerimiz, markalarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile nasıl etkileşimde bulunduğumuz hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

Yenilikçi iş gücü çözümleri alanında dünya lideri olan ManpowerGroup™ (NYSE:MAN) müşterilerinin rekabet gücünü artırırken onlara iş ve işgücü hedeflerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olacak hizmetler yaratır ve sunar.

60 yılı aşkın tecrübesi ile 22 milyar dolar ciroya sahip şirketimiz, müşterilerinin “İnsan Çağı”nda kazanmalarına yardımcı olacak kapsamlı yenilikçi çözümler ile değer yaratmaktadır. Bu çözümler daimi ve dönemsel personel temini, personel değerlendirme, eğitim ile Kariyer yönetiminden outsourcing ve danışmanlık alanlarına kadar yetenek esaslı ihtiyaçların tümünü kapsamaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir