Makro Market İş İlanları 2017

Makro Market 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Makro Market insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Makro Market iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri:Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Unlu Mamuller Üretim Personeli, Depo Sorumlusu, Reyon Elemanı, Kasiyer, Manav/Manav Yardımcısı, Kasap/Kasap Yardımcısı, Market Görevlisi, Et Depo Personeli ( 60 farklı pozisyon)

Yazdırılabilir Başvuru Formu:Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Bölge Müdürlükleri: Ankara, Konya, Samsun, Kayseri, Antalya, Mersin

Mağazası bulunan iller: Ankara, Amasya, Antalya, Bolu, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Karaman, Malatya, Mersin, Samsun, Yozgat, Ordu

Makro Market ulusal bir perakende markası olarak, organize ve modern bir anlayışla, üretici ve müşterilere kaliteli hizmet vermek için 1991 yılında, Songör ailesi tarafından kuruldu. Zaman içinde gelişime açık, yenilikçi yaklaşımıyla nitelikli insan, yeni teknoloji, yönetim stratejileri ve planlı büyük hedefleri ile büyüdü. Makro, ulusal bir marka kimliği ile, ülkemizin tarım ve sanayi üretim planlamasında, müşteri taleplerini olgunlaştırmak adına bilirkişi rolünü 24 yıldır üstlenmiş modern bir perakende markası haline geldi.

Organize perakendenin gelişmesi, kayıtlı ve kurallı çalışması için Makro Market hep öncü oldu. Aynı zamanda kurucusu Şeref Songör, Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nu da kurarak ülkemiz perakendeciliğinin güçlü ve etkin bir şekilde yapılanması çalışmalarında bulundu. Böylece sektörde toplam kalitenin gelişmesine de katkı sağladı.

Merkezi Ankara’da bulunan Makro, bir aile şirketi olup 6 ortaklı bir yapıdan oluşmaktadır.  %100 Türk sermayesiyle, bugün 6 ayrı Bölge Müdürlüğü’ne bağlı 13 ilde, 191 mağazaya sahip olan Makro Market, 171.129 metrekare müşteri alanıyla hizmet veriyor. Yılda 70 milyonun üzerinde müşteriye satış hizmeti veren Makro Market, tek başına Fortune Türkiye’nin en büyük 500 şirket araştırmasında istihdamda 42. sırada; ciro sıralamasında  101.sırada, perakende sektöründe ise  6.sırada yer alıyor.

Makro Market, kurulduğu ilk günden itibaren örnek sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştirmektedir. Eğitime ve öğrencilere verilen destekler, çevre duyarlılığı, sağlıklı yaşam ve ülke sporunun gelişmesi için yapılan katkılar, kurumsal sosyal sorumluluğa örnek teşkil etmektedir. Makro Market, hizmet verdiği bölgelerde tespit edilen toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda kurguladığı sosyal sorumluluk projelerini sonuçlanana kadar takip etmektedir. Müşteri memnuniyetine odaklanan Makro Market, belirlediği sosyal sorumluluk çalışmaları ile beraber tüm projelerinde yenilikçilik, verimlilik, liderlik, duyarlılık ve güvenilirlik ilkelerine son derece önem vererek marka algısını yönetmektedir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir