Mado İş İlanları 2017

Mado 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Mado insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Mado iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

İnsan Kaynakları

Ekip ruhu, işine sevdalanma, marka değerine sadık kalma, yapılan çalışmaları gönülden desteklenme, başarımızın arkasında yatan temel nedenlerdir.

Türkiye’de 40 şehirde 200’ü aşkın şubesi ve 4000 çalışanıyla, hergün daha da büyüyen Mado ailesine katılarak, bir dünya markası olma yolundaki hedeflerimize ulaşma yolunda takımımızda siz de yer alabilirsiniz.

Değerlerimiz

Mado’nun vizyonu; markasını oluşturan K.Maraş Dondurması’nı dünyaya tanıtmak ve K.Maraş’ı dünyada adı dondurmayla anılan iki şehirden biri haline getirip, dondurmasını tüm dünyaya tattırmak.

Mado’nun misyonu; dondurmaseverlerin talep ve beklentilerini karşılamak ve sürekliliğini sağladığı hijyen ve kaliteyi gelişen teknolojiyi de kullanarak geliştirmek.

Mado’nun hedefi; ürün ve hizmet kalitesinde mükemmele ulaşarak, tedarikçiler ve tüm çalışanlarından en üstün performansı talep ederek vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmak.

Mado, 150 yıllık dondurmacılık deneyimini ilk günkü tadında ve heyecanda korunmasını bir görev kabul ediyor. Açılan her yeni Mado Cafe’de, gidilen her ülkede bu görevi unutmadan büyük bir titizlikle adım atıyor. Köklerine bağlılığını aslına sadık kalarak ürettikleriyle gösteren Mado, geçmişle geleceği 5 kuşaktır bir arada yaşatıyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir