Loreal İş İlanları 2017

Loreal 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Loreal insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Loreal iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 – 17.00 Açıklama: Esnek Calışma Saatleri Uygulanmaktadır

Uygun Pozisyonlar: Satış Temsilcisi, Güzellik uzmanı, Depo Operatörü, Üretim operatörü, Stajyer

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Kariyerinizi geliştirin: Profesyonel bir kariyerin uzun vadeli inşa edilmesi gerektiğinden, kariyerinizin kontrolünü ellerinize almanız amacıyla L’Oréal basit ama güçlü bir kariyer geliştirme süreci inşa etmiştir.

 

L’ORÉAL TÜRKİYE
Güzelliğe adanmış bir hikâye: L’Oréal

Yüz yılı aşkın süredir, enerjimizi ve yeteneklerimizi tek bir konuya odakladık: Güzellik. L’Oréal olarak güzellik ile ilgili ihtiyaçların sonsuzluğuna inanıyor; bu doğrultuda asırlık bilgi ve deneyimimizi, dünyadaki tüm kadınları ve erkekleri mükemmellikle tanıştıran ürünler sunabilmek için kullanıyoruz.

Avrupa büyüme stratejisinde anahtar ülke Türkiye

L’Oréal Grubu bünyesinde 1980’lerden bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren L’Oréal Türkiye olarak, Doğu Avrupa Bölgesi’ndeki çift haneli büyüme oranımızla ön plana çıkıyor; yükselen bir yıldız olarak görülüyoruz. Tüm faaliyet alanlarımızda pazarın genel büyümesinin çok üzerinde bir performans göstererek,,  özellikle son 3 yıldır sektörde büyük yankı uyandırıyoruz. Kendi bölgemiz olan Doğu Avrupa’da aynı zamanda, bölgenin en büyük ülkelerinden biri olarak L’Oréal’in ‘bir milyar yeni müşteri’ olarak tanımlanan global büyüme hedefine en çok katkıyı sağlayan ülkeler arasında yer alıyoruz.

Türkiye’de güzelliğe adanmış bir hikaye:

L’Oréal Türkiye olarak Türkiye’deki güzellik hikâyemize ‘Tüketici Ürünleri’ ve ‘Profesyonel Ürünler’ bölümleri ile başladık. ‘Lüks Ürünler’ bölümünü 1989 yılında, ‘Aktif Kozmetik’ bölümünü ise 1998’de tüketicimiz ile buluşturduk.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir