Lilly İlaç İş İlanları 2017

Lilly İlaç 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Lilly İlaç insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Lilly İlaç iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  9:30 – 19:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: www.kariyer.net

Lilly’de başarılarımızın kaynağının çalışanlarımız olduğuna inanırız.

Geleceğimiz, tüm dünyada farklı perspektifleri, deneyimleri ve becerileri ile farmasötik yenilikler için yaratıcılığını ortaya koyan çalışanlarımıza bağlıdır. Dünya çapında yaklaşık 38.000 kişiyi istihdam eden Lilly, ilaçlarını 125 ülkede pazarlayan ve sekiz ülkede ArGe faaliyetlerinde bulunan dünyanın en büyük 10 ilaç şirketi arasındadır. Türkiye’de 1993 yılından bu yana faaliyette bulunan Lilly’de bugün 300’ü aşkın kişi çalışmaktadır. Başlıca faaliyet alanlarımız satış, pazarlama ve klinik araştırmalardır. Siz de Lilly Türkiye’ye katılın ve her gün hastaların yaşam kalitelerini artırmayı kendilerine ilke edinmiş takımın parçası olun. Biz de size kariyerinizin en üst noktasına ulaşabilmeniz için gerekli olan desteği sağlayalım.

Lilly’de biz, çalışanlarımızın en büyük servetimiz olduğuna inanıyor ve bu nedenle de mesleki potansiyellerini en iyi şekilde yansıtmalarını sağlayabilecekleri sürekli bir eğitim ortamı yaratmaya çalışıyoruz.

Tüm çalışanlarımıza yönelik uyguladığımız elektronik performans yönetimi, 360 derece geri bildirim toplama, gelişim ve kariyer planı oluşturma sistemleri ve şirketimizin anahtar pozisyonları için yaptığımız yedekleme programı, uyguladığımız sistemlerden bazıları. Bunlarla birlikte yeni liderlerin gelişimlerine destek olacak son derece sofistike programlar da sunuyoruz. Türkiye’de çalışanlarımız, şirketimizin sunduğu pek çok gelişim fırsatından yararlanmaktadır. Bunların başında; çeşitli eğitimler, işbaşı tecrübeleri, farklı departmanlarda ya da farklı ülkelerde çalışma fırsatları sunan projeler ve gelişimsel değişim programları gelmektedir. Lilly, çalışanlarının gelişim planları doğrultusunda ihtiyaçları olan İngilizce dil eğitimlerine, şirket politikasındaki koşullar çerçevesinde destek vermektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir