Lila Kağıt İş İlanları 2017

Lila Kağıt 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Lila Kağıt insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Lila Kağıt iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Başvuru Kanalları: www.kariyer.net

Seçme ve Yerleştirme: Lila Kağıt, başarıya giden yolda ekibi oluşturan bireylerin performans ve yetkinliklerinin en önemli değerlerden biri olduğunun bilinciyle, doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir seçme ve yerleştirme süreci uygulamaktadır.

Lila Kağıt iş başvurularını internet kanalıyla kabul edip, yine aynı kanalla olumlu/olumsuz tüm adayları tek tek cevaplamaktadır. Açık pozisyonlar için uygun adaylar görüşmeye çağrılmaktadır. Görüşme süreci olumlu sonuçlanırsa İnsan Kaynakları Bölümü tarafından yapılan iş teklifinde pozisyonla ilgili tüm bilgiler adaya verilmektedir. Adayın teklifi kabulünden sonra işe giriş işlemlerine başlanmaktadır.

Ücretlendirme ve Ek Menfaat: Lila Kağıt’ta ücret ve ek menfaatler politikamız; temel olarak, işin gerektirdiği ve kişilerin sahip olduğu yetkinlikleri, iş bazında sorumlulukları, eğitim ve iş tecrübesini esas alan, “yüksek performansı ödüllendirmeyi” hedefleyen, adil bir sisteme dayanmaktadır.

Çalışanlarımızın ücretleri; şirket içi denge, bireysel performans sonuçları, ücret araştırmaları, piyasada hedeflediğimiz konumlanma ve ekonomik göstergeler doğrultusunda, her yıl ocak ayında değerlendirilip güncellenmektedir.

Tüm çalışanlarımıza,

  • Yemek ve ulaşım hizmetleri
  • Revir ve işyeri hekimi
  • Ferdi Kaza/Özel Sağlık sigortası
  • Yılda iki defa üniforma temini-mavi yakalı personel için sağlanmaktadır.
 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir