Kuryenet İş İlanları 2017

kuryenet logo

Kuryenet 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Kuryenet insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Kuryenet iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Lise stajını AvivaSA’da yapmak isteyen öğrencilerimiz Genel Müdürlük binamıza gelerek başvuru formu doldurabilir. Üniversite öğrencileri: Kontenjanlarımız dahilinde Haziran – Eylül dönemleri arasında staj yapma imkanı sunmaktayız.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  09:30 – 19:00 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: www.kuryenet.com.tr
Kuryenet tüm ülkeye yayılmış, 400 civarında, yaklaşık 3000 personel ile dağıtım hizmetleri veren saygın bir posta işletmesidir.

Dağıtım sektöründe değişik hizmetler geliştiren şirket, birçok konuda sektördeki yaygın uygulamaların öncüsü olmuştur.

Kuryenet ilk kurulduğu günden itibaren,  gönderileri barkodlatmak sureti ile gönderi takibi geliştiren ilk Türk firması olmuştur.Randevulu teslimat, kimlik karşılığı teslimat gibi sistemlerin dağıtım piyasasında yaygınlaşmasında da Kuryenet başrolü oynamıştır. Anında takip ve raporlama sistemleri ile, gönderilerin sahadaki her hareketi, sonuçları, tam ve doğru olarak müşterilerin anlık takibine sunulmuştur.

Kuryenet grup bünyesindeki K2 ve KN firmaları, Dağıtım öncesi hizmetler ile Çağrı merkezi hizmetlerini yürüten şirketlerdir.

2012 ve 2013 yılında akıllı otomasyon teknolojilerini sistemine entegre eden şirket, dağıtım öncesi hizmetlerde tam otomasyona ulaşmış ve bu konuda da öncü firma olmuştur. Otomasyon sayesinde şirket, 1 milyon adet/günlük çıkış kapasitesine ulaşmıştır.

Kuryenet ulaştığı yüksek kalite oranları ile, müşterilerinin portföylerini hızla geliştirebilmektedir.

Ekim 2014’de Türkiye’nin 001 No’lu ilk özel Posta İşletme belgesini alan Kuryenet, artık geleceğe daha büyük bir güvenle bakıyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir