KPMG İş İlanları 2017

kpmglogo

KPMG 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

KPMG insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda KPMG iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Lise stajını AvivaSA’da yapmak isteyen öğrencilerimiz Genel Müdürlük binamıza gelerek başvuru formu doldurabilir. Üniversite öğrencileri: Kontenjanlarımız dahilinde Haziran – Eylül dönemleri arasında staj yapma imkanı sunmaktayız.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: www.kpmg.com.tr

Sürekli öğrenme ve yüksek performans kültürü KPMG’nin temel taşlarını oluşturur. KPMG Türkiye’de uygulanan strateji ile çalışanlarımıza, kaliteye ve teknolojiye sürekli yatırım yaparak sürdürülebilir büyümenin temelini atıyoruz. Yaş ortalaması 28 olan genç ve dinamik bir ekibiz. KPMG Türkiye’nin keyifli çalışma ortamında profesyonel gelişimin için gereken tüm fırsatları yakalayacaksın.

İş Alanlarımız

Denetim: KPMG’de Denetim Bölümü uzmanlarımız, günümüz sermaye piyasalarında bağımsız denetim ve raporlamanın güvenilirliğine olan inancı güçlendirmek ve sürdürmek için çalışır. Bağımsız denetim mesleğinde 30 yılı aşkın deneyimimizi, dünyanın önde gelen şirketleri ve orta-büyük ölçekli yerel kuruluşların hizmetine sunarız.

Vergi: KPMG’de Vergi Bölümü uzmanlarımız, günümüz iş dünyasında müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm teknik bilgiyi onlarla paylaşır. Farklı disiplinleri içeren bakış açımız, mükemmel teknik bilgimiz, kalite ve dürüstlük anlayışımız, sektörel bilgimiz ve vergi kanunlarının iş dünyasına olan etkilerinin bilincinde olmamız, müşterilerimize en etkin biçimde hizmet sunmamızı sağlar.

Danışmanlık: KPMG’de Danışmanlık Bölümü uzmanlarımız iki farklı alanda çalışır: Yatırım Danışmanlığı Grubu’nda çalışanlarımız, farklı disiplinlerde ve sektörlerde geniş bir bilgiye sahiptir. Böylelikle şirket birleşme ve satın almalarında olası riskleri öngörerek müşterilerimizin daha verimli anlaşmalar yapmalarına destek oluruz. Risk Yönetimi Grubu’ndaki çalışanlarımız da, şirketlerin risk yönetimi, ticari performansı artırma ve kanunlara uyum konularındaki ihtiyaçlarına yanıt verecek çözümler sunar. Bu sayede, şirketlerin sürdürülebilir büyümesine katkıda bulunuruz.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir